لزوم نصب سیستم کنترل هوشمند موتورخانه در ادارات

شنبه, ۱۶ آبان, ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۰
کارشناس حوزه عمران فرمانداری کرج گفت: با هدف کنترل مصرف انرژی، ادارات و دستگاه های این شهرستان نسبت به تجهیز و نصب سیستم کنترل هوشمند موتورخانه های خود در اسرع وقت اقدام کنند.

سیدولی الله رئیسی افزود: بسیاری از ادارات و دستگاه ها موتورخانه دارند و باید همه تلاش خود را به کار گیرند تا مصرف انرژی در این متورخانه به بهترین و بهینه ترین نحو صورت گیرد. وی ادامه داد: این امر در راستای بهینه سازی مصرف سوخت صورت می گیرد و تحقق آن می تواند نتایج درخشانی در زمینه کاهش مصرف انرژی در ادارات و دستگاه ها داشته باشد. 
این مسئول بیان کرد: ادارات، دستگاه ها و نهادهای فراوانی در شهرستان کرج فعالیت می کنند که کاهش مصرف انرژی در هر یک از آنها می تواند تاثیرات مطلوبی در بهینه سازی مصرف انرژی در غرب استان تهران داشته باشد. رئیسی اظهار داشت: همچنین لازم است ادارات و دستگاه های کرج در اسرع وقت نسبت به تبدیل و دوگانه کردن خودروهای خود اقدام کنند واین امر را به بعدها موکول نکنند. وی خاطرنشان کرد: شرکت پخش فرآورده های نفتی نیز در این زمینه همکاری می کند و لازم است ادارات و دستگاه های کرج نیز همکاری و تعامل مطلوب را داشته باشند. 
این مسئول افزود: دوگانه کردن خودروها در کنار نصب سیستم هوشمند یادشده، زمینه های بهینه کردن مصرف انرژی را در کرج فراهم می کند و از به وجود آمدن مشکلات احتمالی جلوگیری به عمل می آورد. وی یادآور شد: استفاده نادرست و نابجا از گازهای LPG یا سلیندر ۱۱ کیلویی در مواری ممکن است بسیار خطرناک باشد که این امر، لزوم کنترل و نظارت بر استفاده از آنها را بیش از پیش آشکار می کند. 

منبع: 
شبکه اطلاع رسانی ساختمان ایران

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا متن زیر را وارد کنید: