حضور ۴G در اروپا: نصب اولین کنتور های هوشمند ۴G در اروپا

سه شنبه, ۱۵ ارديبهشت, ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵
گروه اتریش تلکام از راه اندازی اولین بستۀ کنتورهای هوشمند LTE/۴G اروپا در کشور اتریش خبر داد.

 

به گزارش تاسیسات آنلاین، گروه اتریش تلکام که درحال حاضر ارائه ­دهندۀ ارتباطات پیشرو در مرکز و شرق اروپا و دارای ۲۳ میلیون مشترک در هشت کشور اتریش، بلغارستان، بلاروس، کرواسی، اسلوونی، صربستان، مقدونیه و لیختن اشتاین می‌باشد، اولین بسته از کنتورهای هوشمند LTE/۴G اروپا را در اتریش راه ‌اندازی نموده است. این کنتورها در دسترس مشتریان خانگی نیز قرار گرفته است. ماژول‌ های مخابراتی گنجانده شده در کنتورهای هوشمند خانگی این شرکت از فن‌ آوری‌ های LTE/۴G ‪(MHz ۲۶۰۰ و MHz ۸۰۰)‬ و GPRS/۲G ‪(MHz۱۸۰۰ و MHz۹۰۰)‬ پشتیبانی می‌نمایند.

 

مدیرعامل گروه اتریش تلکام عنوان نموده است؛ کنتورهای هوشمند مبتنی بر فن ‌آوری بی ‌سیم نیازی به زیر ساخت اضافی نداشته و بنابراین راه­ حل ایده­ آلی برای اجرا در سراسر کشور می‌باشد. هم­ چنین با استفاده از ماژول مخابراتی LTE/۴G، میزان دسترسی به کنتور های هوشمند حتی در مناطقی که برای دسترسی به آن ­ها مشکلاتی وجود داشته است افزایش می ‌یابد. همراه با خدمات ارتباطی این شرکت مبتنی بر بهترین شبکۀ اتریش، کنتور های هو شمند این کشور یک راه­ حل انعطاف ‌پذیر، مقرون به صرفه و تأمین‌ کنندۀ نیازهای آینده برای بهره‌ برداران شبکۀ برق منازل را فراهم می ‌نمایند.

 

طول عمر تخمینی برای کنتور های هوشمند بین ۱۰ تا ۲۰ سال بوده و در ۲۰ سال آینده بسیاری از اپراتورها ممکن است شبکه ‌های ۲G خود را به­ منظور اصلاح فن ‌آوری از مدارخارج نمایند دلیل اصلی انتخاب فن­ آوری LTE، طول عمر آن می‌باشد. ضمناً مطابق مصوبۀ دولت اتریش، این کشور می ­باید ۹۵ درصد کنتورهای برق قدیمی خود را تا سال ۲۰۲۰ با کنتور های هوشمند جایگزین نماید.

منبع: 
تاسیسات نیوز

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا متن زیر را وارد کنید: