صنعت گرمایش ساختمان باید تغییر کند

شنبه, ۶ ارديبهشت, ۱۳۹۳ - ۰۳:۰۰
معاون علمی و فناوری رییس جمهوری در جمع مدیران و روسای سازمان نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس گفت: اولین جایی که پذیرای بهینه سازی در مصرف سوخت شد آموزش و پرورش بود و از این جهت یک فرهنگ سازی رخ داد.

 

 

به گزارش تاسیسات آنلاین، دکتر سورنا ستاری، در گردهمایی مدیران کل ستادی و اجرایی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشورگفت: سازمان نوسازی را بزرگترین سازمان سازنده دولتی می دانیم و این سازمان در بهینه سازی مصرف سوخت اولین جایی بود که اعلام حمایت کرد و از آن استقبال نمود. وی با اشاره به لزوم ارتقای سطح استاندارد وسایل گرمایشی وسرمایشی در مدارس افزود: صنعت تولید وسایل گرمایشی وسرمایشی در کشور نیازمند تغییر است .

 

رئیس بنیاد ملی نخبگان، با بیان این که با ۱۰میلیارد تومان می توان سیستم های گرمایشی و سرمایشی ۵۰ هزار مدرسه را استانداردسازی کرد اظهار داشت: باید آزمایش و بازدید های دوره ای از سیستم های گرمایشی و سرمایشی مدرسه را جدی گرفت و از تحول تکنولوژی در این زمینه استقبال کرد . وی با اشاره به بحث هوشمندسازی در مدارس بیان کرد: آموزش وپرورش برای تجهیز مدارس هوشمند و پژوهشسراها به تولیدات داخلی اعتماد کند زیرا هر ۵۰ میلیون تومان واردات معادل از دست دادن یک فرصت شغلی برای جوانان است .

 

ستاری در پایان از آمادگی برای برگزاری نمایشگاهی از تجهیزات مورد نیاز وزارت آموزش وپرورش با مشارکت تولیدکنندگان داخلی خبر داد.

منبع: 
شاسا

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا متن زیر را وارد کنید: