تست فنی موتورخانه استانداری تهران

يكشنبه, ۶ بهمن, ۱۳۹۲ - ۰۲:۳۰
موتورخانه استانداری تهران، امروز بازدید و تست فنی شد.

 

به گزارش تاسیسات آنلاین، در این بازدید کریمی معاون استاندار و حیدرزاده مدیرکل محیط زیست استان تهران حضور داشتند. مدیرکل محیط زیست استان تهران در حاشیه این بازدید به خبرنگاران گفت: از امروز بازدید و تست فنی موتورخانه هزار دستگاه دولتی در شهر تهران آغاز شد که استانداری اصرار داشت، این کار از اینجا آغاز شود.

حیدرزاده افزود: در این طرح، موتورخانه های سیستم گرمایشی دستگاه های دولتی بازرسی و بررسی شد. وی گفت: نخستین بار است که این طرح به صورت یکپارچه و برنامه ای انجام می شود اما به صورت پراکنده و محدود در گذشته هم انجام شده بود.

حیدرزاده افزود: امیدواریم بازدید و تست فنی موتورخانه این هزار دستگاه تا پایان سال انجام شود. وی گفت: نقش منابع ثابت در آلودگی هوا افزایش یافته و یکی از خروجی های این طرح جمع آوری اطلاعات است.

حیدرزاده افزود: در مراحل بعد ساختمان های دیگر مانند مجتمع های مسکونی بر اساس اعتباراتی که پیش بینی می شود در سال آینده بررسی خواهد شد. وی گفت: باید در بحث سازمان نظام مهندسی و شورای عالی شهرسازی تمهیداتی در ساخت و ساز انجام شود که ما در ساخت و سازها روی مبحث ۱۹، حتماً موضوع سیستم هوشمند موتورخانه را به عنوان یک الزام رعایت کنیم.

حیدرزاده افزود: در پی آن هستیم همانطور که در موضوع آزمایشگاه، آزمایشگاه معتمد داریم در بحث تأسیسات هم، شرکت های معتمد داشته باشیم که به طور مرتب سنجش و پایش موتورخانه های ساختمان های دولتی و مسکونی را انجام بدهند. وی گفت: اگر موتورخانه ها هوشمند باشد از ۱۰ تا ۴۰ درصد بسته به نوع عملکردی که انجام می دهند، می تواند در مصرف سوخت کاهش داشته باشد.

منبع: 
شاسا

دیدگاه جدیدی بگذارید

Filtered HTML

  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • تگ‌های HTML مجاز: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.

Plain text

  • هیچ تگ HTML ی مجاز نیست.
  • آدرس صفحات وب و آدرس‌های پست الکترونیکی بصورت خودکار به پیوند تبدیل می‌شوند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
CAPTCHA
لطفا متن زیر را وارد کنید: