Ashenatech

فضاهای محافظت شده Protect Area و اتاق های تمیز Clean room در صنایع مختلفی همچون صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع الکترونیک ، فناوری نانوتکنولوژی ، آزمایشگاه های پیشرفته و ... کاربرد فراوان و ضروری دارد. موسسین این گروه با دارا بودن سابقه ای ۱۵ ساله و تجربه در زمینه تخصصی مشاوره ، طراحی و اجرای اتاق تمیز در ایران بر آن شدند تا با تمرکز بر نیاز های جامعه صنعتی ایران و ساختار های  مدرن تشکیلاتی شرکت ها ، "گروه آشناتک" را ایجاد نماید. از این رو گروه آشناتک متشکل از سه شرکت "آشنا تک طراح اتاق تمیز" "آشناتک تجهیزات اتاق تمیز" " آشنا تک نصب اتاق تمیز" در سال ۱۳۸۶ تاسیس شد تا بتواند در عرصه های مختلف مشاوره و مهندسی و طراحی خطوط تولید [Engineering] ، تولید و تامین و واردات تجهیزات و دستگاه های تخصصی مرتبط با صنایع داروسازی و اتاق های تمیز اجرا و نصب اتاق تمیز [Construction] فعالیت نماید. هر یک از شرکت های گروه بگونه ای سازماندهی شده است تا گروه بتواند اجرای پروژه های EPC در حوزه فعالیت های تخصصی را به انجام برساند.
هدف اصلی ما این است که جدیدترین و مدرن ترین تکنولوژی و تجهیزات مورد استفاده در دنیا در صنعت اتاق تمیز ، در صنایع کشورمان مورد استفاده قرار گیرد و مزایای آن به کل جامعه منتقل شود . برای نیل به این هدف خود را به گونه ای آماده کرده ایم تا اولین و بهترین ارائه کننده خدمات طراحی ، تجهیز و نصب اتاق تمیز در ایران باشیم.
آشناتک تجهیزات اتاق تمیز، از شرکت های پیشرو در زمینه اتاق تمیز (Clean room ) در ایران می باشد. این شرکت از تیم های تخصصی طراحی، تولید، بازاریابی، فروش، توزیع و خدمات پس از فروش تشکیل شده است که هر یک از تیم های مذکور سعی در ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت مشتریان دارند. این شرکت پروژه های متعددی در صنعت داروسازی ایران به صورت (EPC )به انجام رسانده است. هدف ما بومی سازی صنعت، ساخت، طراحی و اجرای اتاق های تمیز در ایران، ارتقاء کیفیت آن در حد کیفیت بین المللی و صدور آن به بازارهای منطقه می باشد. در راستای تحقق این امر این شرکت اقدام به تاسیس کارخانه تولید ساندویج پانل های مخصوص اتاق های تمیز در ایران نموده است. اکنون این شرکت توانایی تولید ساندویج پانل های دیواری، سقفی، درب، پنجره، پس باکس های مخصوص اتاق های تمیز را دارا می باشد. از دیگر فعالیت های تخصصی شرکت آشنا تک، تجهیزات اتاق تمیز انجام پروژه های طراحی فضای تولید دارو می باشد. این شرکت با دارا بودن تجربه و تعامل با شرکت های اروپایی، امروز توانایی طراحی کامل خطوط تولید دسته های دارویی متعدد و مختلف شامل جامدات، نیمه جامدات و مایعات را دارا می باشد. زمینه های طراحی عبارتند از طراحی سازه، معماری، مکانیکال الکتریکال و کنترلی که با تکمیل این مراحل پروژه به صورت کامل، به صورت ۳ بعدی مدل می شود تا ضریب خطا به حداقل برسد، تا نقشه های اجرایی پیمان کاران دارای حداقل خطا باشند.

نوع : 
مسؤولیت محدود
نوع فعالیت: 
آدرس دفتر: 
تهران خیابان مطهری خیابان میرعماد کوچه سوم پلاک۴ طبقه همکف
تلفن: 
۸۸۱۷۲۴۸۸
۸۸۱۷۴۸۹
آدرس سایت: 
www.ashenatech.com
آدرس ایمیل: 
info@ashenatech.com
فکس دفتر: 
۸۸۷۵۸۰۵۵
مدیر عامل: 
esfandiyar behzadi
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.