گروه مهندسی بازرگانی آتا

گروه  آتا  از دو شرکت با نام های شرکت  رادمردان صنعت شکوه (به شماره ثبت:۲۸۷۷۰۹) و  شرکت بازرگانی و بازاریابی فرتاک صنعت امین (به شماره ثبت:۴۰۲۰۱۲) تشکیل شده است .
آتا به زبان آذری به معنی پدر و سرنام عبارت فرتاک صنعت امین است که فعالیت خود را  در راستای خدمات مختلف دوسویه یعنی سمت تولید کننده و مصرف کننده آغاز نموده و همواره بر اصل ما بهترین نیستیم اما با بهترین ها همراهیم تاکید داشته و دارد.
شرکت فرتاک صنعت امین (آتا) بعنوان یکی از شرکت های فعال در زمینه بازاریابی کالا وخدمات بصورت تخصصی با هدف ارایه خدمات بازاریابی وفروش کالا وخدمات ، به شرکتهای تولید کننده کالا وخدمات، تاسیس گردیده است.
دلایل تشکیل و خدمات دهی شرکت بازاریابی:
در محیطهای کسب وکار مدرن، تولیدکنندگان با فشار فزاینده الزامات مشتریان در شخصی سازی محصول، بهبود کیفیت و پاسخ گویی به تقاضا رو به رو هستند. برای حفظ کسب وکار در این فشارها، بیشتر سازمانها درصدد توسعه شراکت استراتژیک با مشتریان و همکاری با آنها هستند؛ به طوری که موجب ایجاد ارزش برای آنها شده و این امر منجر به شکل گیری مشتریانی وفاداری گردد. این تحقیق بر آن است تا با بررسی ادبیات مربوط به وفاداری مشتریان، شاخص های کلیدی و اثربخش وفاداری مشتریان در بخش تامین کنندگان کالا وخدمات الگویی سیستماتیک را برای ایجاد روش و تاثیر گذاری شاخص ها ارائه نماید. نتایج حاصل از تحقیق بیانگر آن است که شاخصهای کلیدی موثر بر وفاداری مشتریان عبارتند از: ویژگیها و نحوه رفتار فروشنده با مشتری، صداقت با مشتری، میزان قیمت کالاوخدمات ارائه شده ، کیفیت و نزدیکی روابط با مشتری، منافع حاصل از روابط مشترک، تجربه خرید گذشته مشتری و مسئولیت پذیری فروشنده. ویژگیها و نحوه رفتار فروشنده با مشتری تاثیر گذارترین و کیفیت و نزدیکی روابط با مشتری تاثیر پذیر ترین شاخصها هستند.کارت تخفیف آتا یکی از محصولات مجازی ارائه شده توسط این شرکت می باشد وجهت رفاه حال دارندگان آن: افتخار دارد که تاکنون توانسته با بیش از ۳۵۰ مرکز پذیرنده، برند معتبر در سطح استانهای البرز ، شهریار ، رباط کریم (وبزودی استانهای توریست پذیر) را به مجموعه خود اضافه نماید که به مشترکین واعضای دارنده آتا کارت خدمات متنوع ارایه  می نمایند .
با توجه به اهداف متعالی شرکت، که همانا رضایتمندی مشتریان، کیفیت وسرعت در خدمات، نوآوری وتوسعه  بروزرسانی در خدمات سرلوحه تمامی فعالیت ها می باشد  و ما مستمراً در حال بهبود آن هستیم .

نوع : 
مسؤولیت محدود
آدرس دفتر: 
البرز، کرج ، میدان قدس (شاه عباسی) ابتدای خیابان امیری کوچه بیت الزهرا ، پلاک ۳۲
تلفن: 
۳۲۲۴۹۲۸۰
۳۲۲۸۴۱۸۹
آدرس سایت: 
ATA۷.IR
آدرس ایمیل: 
INFO@ATA۷.IR
saeed.fotuhy@gmail.com
فکس دفتر: 
۳۲۲۴۹۲۸۰
مدیر عامل: 
سعید فتوحی
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.