گروه صنعتی وحید

گروه صنعتی وحید از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را با تولید لوله های پلی پروپیلن جهت استفاده در سیستم لوله کشی آب سرد وگرم ساختمان آغاز نموده است. این گروه در حال حاضر متشکل از سه شرکت تولیدی می باشد که در شهرک صنعتی شورمست سوادکوه مازندران و شهرک صنعتی بزرگ شیراز مستقر می باشند .
 

- لوله و اتصالات سه لایه فاضلابی پوش فیت بی صدا با نام تجاری MURI SILENT PIPE آخرین محصول گروه صنعتی وحید می باشد که برای استفاده در سیستم فاضلاب خانگی طراحی گردیده است.این سیستم لوله کشی طبق استانداردDIN ۱۴۵۱ تولید و عرضه می گردند.و جدیدترین محصول مورد استفاده در اروپا برای سیستم فاضلاب خانگی می باشد.
- لوله های دو جدارة فاضلابی تولیدی این گروه با نام شرکت لوله و اتصالات مجد ایرانیان ، از نوع کاروگیت از تولیدات جدید این شرکت می باشد که از اوایل سال ۸۴ در شهرک صنعتی بزرگ شیراز در استان فارس با دارا بودن آزمایشگاه بسیار مجهز از پیشرفته ترین شرکت جهان با نام IPT تأسیس و شروع بکار نمود . تولیدات فوق بر اساس استانــــدارد ۱۳۴۷۶-EN اروپا و کلاس های SN۸ و SN۴ مطابق با استاندارد بیــن المللی DIN EN ISO ۹۹۶۹ با تحمل بار بیرونی ( رینگ استیفنس ) ۵/۳۱ کیلو نیوتن بر متر مربع میباشند
- لوله های تکجداره آبرسانی این شرکت با نام شرکت لوله و اتصالات حمید ،با استفاده از مدرنترین ماشین آلات تولیدی و آزمایشگاه کامل کنترل کیفیت محصول در شهرک صنعتی شورمست سوادکوه مازندران تولید و ضمن دارابودن استاندارد ملّی توانسته است بعنوان واحد نمونه استاندارد از طرف مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران در استان مازندارن معرفی شود . لوله های فوق از سایز ۲۰ الی ۲۵۰ میلی متر با چهار خط آبی بر روی آن، در فشارهای مختلف و انواع مواد اولیه طبق درخواست و نظر مشتری قابل تولید و عرضه میباشند.
- لوله و اتصالات پلی پروپیلن با نام شرکت لوله و اتصالات وحید ، که جهت انتقال آب گرم و سرد در ساختمانها و برجها استفاده میگردند از تولیدات دیگر این شرکت در سوادکوه میباشند که ضمن داشتن قدمت در زمینة تولید و دارا بودن مدرنترین آزمایشگاه کنترل کیفی ، دارندة : نشان استاندارد ، پروانه ساخت و بهره برداری از وزارت بهداشت ، گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات ساختمان ، بیمه تضمین کیفیت و مسئولیت مدنی از شرکت بیمه آسیا و گواهی تضمین کیفیت ایزو ۹۰۰۱ جهت این تولیدات از شرکت DNV نروژ میباشد .
- لوله پنج لایه تلفیقی PEX/AL/PEX با نام شرکت لوله و اتصالات حمید ، بهمراه اتصالات مربوطه از دیگر تولیدات این شرکت با نام پرشین پایپ در سواد کوه میباشند که با کیفیت عالی و مطابق با استانداردهای بین المللی و بهترین مواد اولیه اروپائی و بر اساس استاندارد ASTM F-۱۲۸۱ تولید میگردند . این نوع لوله ها جهت مصرف آبگرم تا دمای ۹۵ درجه سانتی گراد بوده و مورد تأئید مقررات ملّی ساختمان نیز قرار گرفته است .
- سیستم گرمایش و سرمایش کفی بهمراه لوله و اتصالات مربوطــه از شرکت REHAU آلمان که یکی از مجهزترین و بزرگترین تولید کنندگان موارد فوق در جهان میباشد را این شرکت با دارا بودن نمایندة انحصاری در ایران ، اقدام به وارد نمودن آن نموده که با مطالعة کاتالوگ مربوطه ملاحظه خواهید نمود که تکنولوژی مذکور تا چه حد در صرفه جویی انرژی مؤثر بوده و هم اکنون نیز در ساختمانها و برج های بزرگ مسکونی و تجاری کشور مورد استفاده قرار میگیرند.
- کیت انشعاب آب آشامیدنی و فاضلاب از دیگر تولیدات این شرکت میباشد که استفاده از آن تحولی در شرکتهای آب و فاضلاب ایجاد نموده که این مورد هم مانند سایر موارد تولیدی این شرکت همگام با خواست های مشتریان بوده و توانسته رضایت آنها را جلب نماید.

 

تاریخ ثبت: 
۱۳۷۴
آدرس دفتر: 
تهران خیابان مطهری میر عماد کوچه۱۳ پلاک۴۰ طبقه۲ واحد۱۱و۱۲
تلفن: 
۰۲۱-۸۸۵۲۳۴۳۶
آدرس کارخانه: 
مازندران پل سفید شهرک صنعتی شورمست بلوک۱۱b
آدرس سایت: 
www.vahidgroup.com
آدرس ایمیل: 
info@vahidgroup.com
فکس دفتر: 
۸۸۷۵۰۲۱۳
مدیر عامل: 
اقای بیوک صراف امین
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.