نوآوران تاسیسات پویا

کمپانی آیوا از دیرباز به عنوان پیشرو در زمینه لوازم خانگی، صوتی تصویری وتاسیسات فعالیت داشته است. این شرکت با فناوری مدرن و بروز، پیشگام ابداعات جهانی ارائه کننده با کیفیت ترین اقلام در سراسر دنیا بوده وبا اتخاذ تدابیر منحصر به فرد در انتخاب نمایندگان انحصاری، تولیدات خود را به شکل کاملا سیستماتیک و با ایجاد شبکه فروش و خدمات پس از فروش عرضه می نماید.
شرکت فنی مهندسی نوآوران تاسیسات پویا به عنوان نماینده انحصاری کولرهای گازی آیوا در ایران مسئول انتقال تکنولوژی برتر این کمپانی شده است.
این شرکت طی ۱۵ سال فعالیت در زمینه های مختلف تاسیسات با کسب سوابق تجربی و علمی و کادر فنی مجرب موفق به اخذ نمایندگی انحصاری محصولات تهویه مطبوع آیوا شده است.
این مجموعه توانمند با بهره گیری از سیستمهای پیشرفته تهویه مطبوع و همچنین کولرهای یک تکه و چند تکه به همراه شبکه گسترده خدماتی متعهد در پهنه کشور عزیز ایران جهت حضور فعال و ماندگار شروع به فعالیت نمود. شرکت با در اختیار داشتن محصولات با کیفیت راز ماندگاری خود را در عرصه خدمات پس از فروش برتر می داند. واین مهم از اصول ناکسستنی شرکت می باشد.
در این راستا با جذب و سازماندهی نمایندگی های مجرب خدماتی در جای جای کشور پهناور ایران جهت رفاه حال مشتریان ارجمند سعی در سرویس دهی ارزنده دارد.
"امید است در سایه عنایات باریتعالی و پیشنهادات مصرف کنندگان عضو خانواده بزرگ شرکت آیوا، قادر به تحقق اهداف مبتنی بر مشتری مداری گردیم."

نوع : 
سهامی خاص
حوزه فعالیت: 
آدرس دفتر: 
اصفهان-خیابان امام خمینی جنب تامین اجتماعی مجتمع الماس طبقه۴ واحد۴۰۲
تلفن: 
۰۳۱۱۳۳۴۳۴۹۳
آدرس سایت: 
www.aiwagroup.com
آدرس ایمیل: 
info@aiwagroup.com
فکس دفتر: 
۰۳۱۱۳۳۴۳۰۰۸
مدیر عامل: 
جعفری
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.