مرکزی موناکو قشم

شرکت موناکو قشم فعالیت خود را در سال ۱۳۷۴ و در زمینه کولرهای گازی آغاز و سالها از نظر ارزش برند و میزان فروش رتبه اول را در ایران کسب نمود. 
در سال ۱۳۷۶ این شرکت گسترش فعالیت تجاری خود را با اخذ نمایندگی یک برند معتبر از کشور کره جنوبی و با فروش لوازم خانگی و صوتی و تصویری به انجام رسانید. 
فروش جاروبرقی یک برند ژاپنی هم در سال ۱۳۸۳ توسط این شرکت انجام شد. در سال ۱۳۸۳ و با عقد قرارداد ۵ ساله رسماً نماینده یک برند معتبر چینی گردید و محصولات تهویه مطبوع خانگی و تخصصی این برند به محصولات شرکت اضافه شد. 
در سال ۱۳۸۸ و با هماهنگی شرکا و جدا شدن آنها از یکدیگر، شرکت تازه تاسیس موناکو قشم شکل گرفت و با اخذ نمایندگی انحصاری محصولات گالانز (GALANZ) از کشور چین کار خود را با همان پرسنل و امکانات موجود ادامه داد. 
از ابتدای سال ۱۳۸۹ این شرکت زمینه فعالیتهای تجاری خود را با اخذ نمایندگی سیستمهای تهویه مطبوع چیگو (CHIGO) گسترش داده و گامی دیگر در جهت نیل به اهداف بلند مدت خود مبنی بر تامین محصولات با کیفیت بالا و جلب روزافزون رضایت مشتریان ادامه داد. 
دفتر مرکزی شرکت در جزیره قشم بوده و دفتر هماهنگی شرکت در شهر تهران واقع می باشد. همچنین این شرکت دارای انبار اختصاصی در شهرهای تهران و جزیره قشم می¬باشد. نحوه فروش شرکت بصورت عقد قرارداد نمایندگی با فروشندگان شهرهای مختلف بوده و بیش از ۱۰۰ مرکز سرویس در ایران عهده دار انجام خدمات پس از فروش محصولات، در سراسر کشور می¬باشند. 
واحد طراحی مهندسی شرکت بصورت رایگان خدمات قبل و بعد از فروش را به مشتریان شرکت ارائه می-نماید.

نوع : 
مسؤولیت محدود
نوع فعالیت: 
حوزه فعالیت: 
تاریخ ثبت: 
۱۳۷۴
آدرس دفتر: 
دفتر قشم :قشم چهارراه پردیس انتهای بلوار فلسطین ساختمان موناکو دفتر تهران:چهارراه پارک وی ابتدای اتوبان چمران-خیابان جوانان نبش خ الف-پلاک۲ تلفن:۰۲۱۲۲۰۴۰۲۱۷ فکس:۰۲۱۲۲۰۴۳۷۵۰
تلفن: 
۰۷۶۳۵۲۴۰۰۱۳
آدرس سایت: 
www.monacoqeshm.com
آدرس ایمیل: 
info@monacoqeshm.com
فکس دفتر: 
۰۷۶۳۵۲۴۰۰۱۵
مدیر عامل: 
خانم مریم پور جعفری
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.