محیط آسایش تجهیز

شرکت محیط آسایش تجهیز از سال ۱۳۸۵ با بهره گیری از چندین تیم تحقیقاتی در زمینه راهکارهای صرفه جویی در مصرف انرژی فعالیت خود را آغاز کرد. این شرکت با تحقیقات وسیع میدانی به بررسی انواع راهکارهای مورد استفاده در جهت صرفه جویی در مصرف انرژی در صنعت و ساختمان پرداخت. شرکت محیط آسایش به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های مشاور در حوزه اتوماسیون ساختمانی و مدیریت ساختمان هوشمند در سطح کشور و یکی از مجری های بزرگ سیستم های مذکور مشغول به فعالیت است.
این گروه تحقیقاتی که از مجرب ترین افراد در زمینه مهندسی انرژی بهره می برد پس از تحقیقات به این نتیجه رسید بیشترین حجم اتلاف انرژی در ساختمان های مسکونی و اداری رخ می دهد. لذا با توجه به مورد فوق، بررسی دستگاه های موجود در جهان در این زمینه پرداخت. پس از بررسی های مختلف این تیم تحقیقاتی دستگاه کنترل هوشمند موتورخانه زیمنس SIEMENS از هر نظر نسبت به سایر دستگاه های موجود با تفاوت چشمگیری ارجحیت پیدا کرد.
کمپانی زیمنس SIEMENS یکی از بزرگترین شرکت های بین المللی در زمینه سیستم های کنترلی تاسیساتی با بیش از ۱۵۰ سال سابقه می باشد. کیفیت همراه با کارایی فوق العاده این دستگاه ها باعث شده است شرکت زیمنس SIEMENS با اختلاف زیادی گوی سبقت را از سایر رقبا در زمینه کنترل برباید.
شرکت محیط آسایش تجهیز شرکتی است که به طور تخصصی در زمینه سیستم های کنترلی هوشمند تاسیسات صنعتی و ساختمانی مشغول به فعالیت می باشد. این شرکت با بهره گیری از تجهیزات زیمنس SIEMENS به همراه کادری مجرب و آموزش دیده اقدام به ارائه خدمات دهی در زمینه سیستم های کنترلی تاسیساتی (اعم از سیستم مدیریت هوشمند صنعتی و ساختمانی BMS، سیستم های کنترلی هوشمند موتورخانه و ساختمان و نیز Home Automation، سیستم های کنترلی هواساز و ترموستات های زیمنس.... ) نموده است.

تاریخ ثبت: 
۱۳۸۵
آدرس دفتر: 
تهران خ شریعتی بالاتر از سید خندان کوچه ذکایی پلاک ۲۰ ط ۵
تلفن: 
۸۸۴۳۰۲۷۸
آدرس سایت: 
www.mohitasayesh.com
آدرس ایمیل: 
info@mohitasayesh.com
فکس دفتر: 
۸۸۴۳۰۲۷۸
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.