لوله و ماشین سازی ایران (m.i.۳ )

شرکت لوله و ماشین‌سازی ایران به عنوان اولین واحد صنعتی ذوب و تولیدکننده چدن در ایران در سال ۱۳۳۸ شمسی (۱۹۵۹ میلادی) با هدف تولید لوله و اتصالات چدنی برای مصارف آبرسانی و دیگهای چدنی برای تأمین آب و هوای گرم مؤسسه‌ها و ساختمان‌ها، تأسیس گردید. ظرفیت تولید سالیانه شرکت در ابتدا ۴۰۰۰ تن و عمده محصولات آن لوله‌های چدنی از قطر ۸۰ الی ۴۰۰ میلیمتر و به طول ۴ و ۵/۵ متر به روش سانتریفوژ (گریز از مرکز) بوده است.
 
کارخانه شماره ١ (کارخانه تپه سفید): در کیلومتر ۱۰ جاده ساوه واقع شده است. در این کارخانه لوله و اتصالات از جنس چدن‌نشکن از قطر ١٠٠ تا ١٠٠٠ میلیمتر و با ظرفیت ۷۰.۰۰۰ تن درسال، شیرآلات پروانه‌ای از قطر ١۵۰ تا ۱۸۰۰ میلیمتر، شیرآلات یکطرفه از قطر ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ میلیمتر و شیر هوا از قطر ۵٠ تا ٢٠٠ میلیمتر، با ظرفیت ٣٠٠٠ تن در سال، دیگهای چدنی شوفاژ در پنج مدل S۹۰ , S, M۹۰ , M و L۹۰ با ظرفیتهای حرارتی ۳۰۰۰۰ تا ۵۶۰۰۰۰ کیلوکالری در ساعت، شوفاژ زمینی چدنی (پکیج) از ظرفیت ١۴٠٠٠ تا ٢۵۴٠٠ کیلوکالری در ساعت و با ظرفیت ۵۰۰۰ تن درسال ، غلطکهای نورد و قطعات سنگین تا وزن ۱۸ تن و با ظرفیت ۲۵۰۰ تن در سال تولید می‌گردد.
 
 
کارخانه شماره ٢ (کارخانه شمس‌آباد) : این کارخانه با مساحت ۲۰۳۰۰۰ متر مربع در کیلومتر ۴٠ اتوبان تهران – قم و در شهرک صنعتی شمس‌آباد واقع گردیده است. در حال حاضر این کارخانه دارای دو سالن مجزای تولید جهت ریخته‌گری لوله‌های چدن نشکن از قطر ۱۱۰۰ تا ۲۰۰۰ میلی‌متر و قطعات سفارشی سنگین تا وزن ۱۸تن، عملیات تکمیلی انواع شیرآلات چدنی و قطعات پرسی خودرو می‌باشد.ظرفیت فعلی این واحد برابر ۷۰۰۰۰تن است که با راه‌اندازی طرح توسعه آن این ظرفیت به ۱۱۰۰۰۰تن در سال خواهد رسید.

نوع : 
سهامی عام
حوزه فعالیت: 
تاریخ ثبت: 
۱۳۳۸
آدرس دفتر: 
تهران -کیلومتر ۱۰ جاده ساوه -ایستگاه چهاردانگه
تلفن: 
۰۲۱-۵۱۰۹۳
آدرس سایت: 
www.lmico.net
آدرس ایمیل: 
luleh@lmico.net
فکس دفتر: 
۰۲۱-۵۵۲۴۲۹۶۸
مدیر عامل: 
آقای علیرضا مقصودی
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.