فراسرد

 
شرکت فراسرد ( سهامی خاص ) در سال ۱۳۶۸ به شماره ثبت ۶۸۶۹۰ در اداره ثبت شرکتهای تهران تاسیس ودر سال ۱۳۷۱ موفق به اخـذ گواهــی تولیـد از وزارت صنـایــع ( صنایع سنگین وقت ) در زمینه تولید تجهیزات برودتی – سردخانه های نگهداری مواد- دستگاههای چیلرو آبسردکن صنعتی گردید. این شرکت با توجه به پرسنل متخصص و مجرب تاکنون افتخار اجرای پروژه های زیادی در ایران و خارج از ایران را داشته که در ادامه به بخشی از آن اشاره خواهد گردید.
لازم به یاد آوریست که دفتر مرکزی شرکت واقع در ساختمان شماره ۶۵ خیابان پرچم میدان توحید تهران بوده و دفتر امور مالی و پروژه ها در ساختمان شماره ۳ خیابان فرصت شــیرازی کوی پیــرنیا فعـال بوده و کارخانه این شرکت واقع در منطقه صنعــتی در شهـر قدس در دو بخش مجزا هم اکنون مشغول به فعالیت مـی باشد.

اهم فعالیتهای این شرکت طراحی و اجرای سردخانه های نگهداری مواد غذایی ، دارویی و.... همچنین ساخت تجهیزات و تاسیسات برودتی بوده که در این زمینه می توان از ساخت کارخانجات یخ سازی،دستگاههای یخ سازی قالبی پیش ساخته ازظرفیت۲۰۰ Kg الـی ۲۰ ton در شـبانه روز ، سـردخانـه های پیــش ســاخته تا ظرفیت ۱۰۰ ton طراحی و تولید آبسردکن هـای صنعـتی با ظرفیتهای بسیار بالا ، برجهای خنک کن مخــصوص آب گــرم مدار بســته ، پکیجهای سردکننده سریع مایعات و همچنین سردخانــه ها و تونلهای انجماد سریع مواد غذایی و میوه جات و چیلرهای دمــای پاییــن ( -۶۰ oC ) نام برد.
توانمنــدیهای طراحی یکی دیگر از سرمایه و پشتوانه های این شرکت بــوده و در طی این سالها طرحهــای جــدید مختلفی در زمینه اجرای سردخانه ها و همچنین ساخت تجهیزات توسط این شرکت با موفقیت اجرا گردیده که اجرای برخی از آنها برای اولین بار درکشور صــورت پذیرفتــه از جمــله ساخـت سیستـم ضــد انفجار سـردخــانــه ای -تهویه فضــای کــاملاً بستــه – چیلرهای دمــای پایین – ساخــت دستگاههای یخســاز با قابلیتهای تولیـد چند گونه یخ.

نوع : 
سهامی خاص
شماره ثبت: 
۶۸۶۹۰
تاریخ ثبت: 
۱۳۶۸
آدرس دفتر: 
تهران- میدان توحید-خیابان پرچم- پلاک ۶۵
تلفن: 
۰۲۱-۶۶۴۳۰۱۴۰
۰۲۱-۶۶۹۰۳۸۱۰-۱۱
آدرس کارخانه: 
تهران- قلعه حسن خان- بلوار امام زاده - بهد از چهارراه گلبرگ - مجتمع ۴۷
آدرس سایت: 
www.farasardco.com
آدرس ایمیل: 
info@farasardco.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۶۶۴۳۰۱۴۰
مدیر عامل: 
آقای تقی زاده
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.