صنعتی ماهیار(ماه نیرو)

شرکت سهامی خاص صنعتی ماهیار در سال ١٣٣۶، با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس گردید.
الف- بخش تولید نیرو:
تولید نیرو قدیمی ترین شاخه فعالیت شرکت ماهیار است. نیروگاه های دیزلی که تجهیزات آنها توسط این شرکت تأمین و نصب گردیده به بیش از هفتاد واحد می رسد. نیروگاههای مزبور با جمع ظرفیت حدود ۷۰۰ مگاوات شامل حدود ۲۵۰ واحد دیزل سنگین مرلیس و بلاکستون با ظرفیت های ۱۵۰۰ الی ۵۰۰۰ کیلووات در اقصی نقاط کشور پراکنده و مشغول به کارند. این شرکت از جهت ظرفیت نصب شده و تحت بهره برداری نیروگاه های دیزلی احداث شده در کشور حائز رتبه اول است.
هم اکنون تأمین دیزل ژنراتور با کاربری مختلف اضطراری و دائمی و در ظرفیت های مختلف و همچنین سرویس و تأمین قطعات و لوازم یدکی مولدهای دیزلی و ارائه خدمات فنی و مهندسی در خصوص ساخت و یا جابجائی نیروگاه های برق و بالاخره بازسازی و تعمیر قطعات یدکی اصلی موتورهای دیزلی با قدرت یک مگاوات و بالاتر از زمره فعالیت های بخش تولید نیرو شرکت می باشد.
ب- بخش تبرید صنعتی:
بخش تبرید صنعتی شرکت که هم اکنون حدود ۴۵ سال از عمر فعالیت آن می گذرد همزمان با ارائه کمپرسورهای برودتی صنعتی از نوع پیستونی Grasso ساخت کشور هلند در بازار ایران شروع به فعالیت نمود. احداث صدها سردخانه و کارخانه یخ در اقصاء‌ نقاط ایران با ظرفیت ذخیره سازی حدود یکصد هزار تن و تولید بیش از ۶۰۰۰ تن یخ در روز و همراه با فروش حدود ۳۰۰۰ کمپرسورهای برودتی با ظرفیت های مختلف از جمله کارنامه این بخش از فعالیت شرکت را تشکیل می دهد.
همچنین بخش تبرید صنعتی شرکت در زمینه عملیات مهندسی و مشاوره ای و ساخت تجهیزات و لوازم جانبی صنایع برودتی از جمله رسیور، کندانسور و اواپراتور و شاسی انواع کمپرسور و نیز تهیه کلیه لوازم یدکی، خدمات نصب، سرویس و تعمیرات کمپرسورهای گراسو فعالیت گسترده ای دارد.
ج- بخش خدمات بازرگانی:
بخش خدمات بازرگانی شرکت به مثابه قلب فعالیت شرکت بوده و به تدارک متمرکز داخلی و خارجی ماشین آلات از جمله انواع مولدهای برق دیزلی و گازسوز و تابلوها و لوازم و ملحقات آن و کمپرسورهای برودتی پیستونی و پیچی (اسکرو) و انواع قطعات و لوازم یدکی مورد نیاز در صنایع تولید برق و برودتی اشتغال دارد. این بخش همواره سعی در شناسائی و انتخاب سازندگان یا توزیع کنندگان اصلی ماشین آلات و قطعات یدکی در داخل و یا خارج از کشور داشته که مرغوبیت کالاهای مورد خریداری را با قیمت‌های مناسب قابل رقابت تضمین نماید. موجود نمودن حداقل کالای مورد نیاز در انبار شرکت بمنظور تحویل بهنگام آن به متقاضیان از اهم سیاست اجرائی بخش خدمات بازرگانی شرکت می باشد.
دانش فنی، نیروی انسانی متخصص و کارآزموده، امکانات اعتباری و بازرگانی گسترده، به همراه امکانات سخت افزاری این شرکت شامل ۵٢٠٠ متر مربع انبار و کارگاه مجهز، زمینه مناسبی برای ارائه خدمات این شرکت را فراهم نموده است.

نوع : 
سهامی خاص
نوع فعالیت: 
تاریخ ثبت: 
۱۳۳۶
آدرس دفتر: 
خیابان طالقانی-نبش خیابان ملک الشعرای بهار-ساختمان تارا-پلاک ۱۲-طبقه ۶
تلفن: 
۰۲۱-۸۸۳۱۷۸۸۶
۸۸۸۲۸۸۵۸
آدرس سایت: 
www.mahyar.co.ir
آدرس ایمیل: 
meshkat@mahyar.co.ir
فکس دفتر: 
۸۸۸۲۳۳۰۶
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.