صنعتی رحمتی

 
شرکت صنعتی رحمتی در سال ۱۳۵۵ در قالب یک کارگاه صنعتی تاسیس و در زمینه ساخت محصولات متنوعی مانند دریچه تنظیم هو، دریچه های صنعتی و تزئینی و غیره فعالیت مستمر خود را در پروژه های مختلف ساختمانی سراسر کشور انجام داده است.
مدیریت ارشد این سیستم، آقای محمدرضا رحمتی همواره سعی داشته اند تا به کمک تکنولوژی روز دنیا و البته نیروها و متخصصین زبده و کارآمد و همت و تلاش کارگران سخت کوش این مجموعه بهترین و جدیدترین محصولات را که قابل رقابت با محصولات اروپایی است تولید و در بازارهای منطقه عرضه نماید.
رسالت و خط مشی ایشان، مشتری مداری، توزیع گسترده محصولات به تمام نقاط ایران و قابل دسترس بودن این محصولات برای کلیه کسانی است که به کیفیت، استحکام و زیبایی اهمیت می دهند.
از اهداف این مجموعه می توان به مواردی از جمله بالا بردن عمر مفید محصول، قیمت مناسب و نهایتا قابل دسترس بودن آن برای عموم مردم اشاره نمود.
لازم به ذکر است این مجموعه با حضور در نمایشگاه های مختلف، ایجاد دفاتر فروش و اعطاء نمایندگی در استان های مختلف کشور در جهت اصل مشتری مداری و عرضه مستقیم محصول به دست مصرف کننده تلاش های زیادی نموده و تدابیر موثری به کار گرفته است تا مردم بهتر و بیشتر با این محصول آشنا شوند.
محصولات شرکت صنعتی رحمتی، علاوه بر استحکام، کیفیت، زیبایی، نوآوری و کیفیت گرایی از اهم وظایف مدیران این مجموعه میباشد. امید است محصولات ما بتواند هوایی تازه و مطلوب را برای شما به ارمغان بیاورد.
 

نوع : 
مسؤولیت محدود
نوع فعالیت: 
تاریخ ثبت: 
۱۳۵۵
آدرس دفتر: 
تهران- نارمک- ۴۶ متری غربی- پلاک ۳۸۴- طبقه ۵ - واحد ۲۱
تلفن: 
۰۲۱-۷۷۹۰۱۷۵۵
آدرس کارخانه: 
شهرک صنعتی خاوران-سایت فن آوران-خ میخک-پلاک ۳۱۳۰
آدرس سایت: 
www.rahmaty.com
آدرس ایمیل: 
info@rahmaty.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۷۷۹۲۱۵۸۵
مدیر عامل: 
آقای رحمتی
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.