شرکت به ساز انرژی

شرکت به ساز انرژی از پیشگامان سیستم های مدیریتی ساختمان در ایران به خصوص سیستم های کنترل تجهیزات تهویه مطبوع مانند سیستم هوشمند موتورخانه است . زمینه های فعالیت این شرکت ، مشاوره و طراحی ، نصب و راه اندازی و فروش سیستم های هوشمند موتورخانه، سیستم های اندازه گیری از قبیل انرژی میتر و فلومترهای توربینی و التراسونیک، سیستم های کنترل تجهیزات تهویه مطبوع مانند هواساز، چیلر و … ، سیستم مدیریت ساختمان (BMS) اتوماسیون خانگی با پروتکل های (X۱۰ EIB , BUS , LON ) ، دوربین مداربسته(CCTV) ، اعلام حریق و اعلام سرقت، حس گرهای حضور و نشت گاز، چراغ های هوشمند، سیستم کنترل نور فلورسنت می باشد.
شایان ذکر است شرکت به ساز انرژی، رأس فعالیت های خود را در بخش هوشمند سازی ساختمان بخصوص سیستم هوشمند موتورخانه و سامانه انرژی میتر قرار داده است. بر همین اساس در نظر دارد همگام با تکنولوژی های روز دنیا ارائه دهنده ی نوعی از سیستم های اتوماسیون خانگی و ساختمانی باشد که علاوه بر داشتن کیفیت و امکانات ویژه، امکان تهیه و استفاده از مزایای آن، برای کلیه اقشار جامعه میسر باشد.
این شرکت پس از مطالعه و تحقیقات ویژه درصدد برآمد، سیستمی که ارائه می کند، آسایش و رفاه ـ امنیت و ایمنی ـ قابلیت اطلاع رسانی ـ صرفه جویی و بهینه سازی را با صرف کم ترین هزینه نسبت به سیستم های مشابه در سر لوحه برنامه های خود قرار دهد.
امید آن است که شرکت به ساز انرژی جهت تحقق بخشیدن به آرمانهای اصلاح الگوی مصرف و ارائه سیستم های مدیریتی گامی نوین برداشته و همچنین تلاش مضاعف خود را برای سرعت بخشیدن به مسیر توسعه اقتصادی کشور عزیزمان به ارمغان آورده باشد.

نوع : 
سهامی خاص
نوع فعالیت: 
تاریخ ثبت: 
۱۳۸۵
آدرس دفتر: 
تهران فلکه دوم صادقیه خیابان تقدیری پلاک ۶
تلفن: 
۴۴۹۵۴۳۹۵
آدرس سایت: 
www.bestcontrol.ir
آدرس ایمیل: 
info@bestcontrol.ir
فکس دفتر: 
۴۴۰۳۱۲۸۸
مدیر عامل: 
ابوالفضل جان فدا
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.