سپانیرو

سازه پایدار آرمان نیرو
شعار شرکت: 
صاعقه گیر و سیستم ارتینگ

شرکت سپانیرو

پیمانکاری برق و تاسیسات

این مجموعه با توجه به روند رو به رشد و با بررسی نیازهای صنعت کشور عزیزمان اقدام به ارائه خدمات و محصولاتی نموده که تا حدود زیادی نیازهای مشتریان را برآورده می‌سازد. در این راستا با اخذ گواهینامه های صلاحیت پیمانکاری در رشته های نیرو و تاسیسات و تجهیزات خدمات مختلفی ارائه می گردد.

خدمات برق و ابزار دقیق و اتوماسیون صنعتی

خدمات Cabling، نصب سینی و Ladder، نصب و راه اندازی انواع تابلوهای برق

 تامین UPS، شارژرهای صنعتی، مشاوره در زمینه تهیه دیزل ژنراتور، نصب و راه اندازی آن

ارائه خدمات مهندسی در زمینه مدیریت انرژی و انرژی خورشیدی

راهبرد، سرویس تعمیر و نگهداری پروژه‌های بزرگ صنعتی

سیستمهای حفاظت از صاعقه و ارتینگ

این  شرکت  تولید کننده  و نماینده چند شرکت اروپایی که اسامی و محدوده فعالیتش ان در زیر آمده ، با  استفاده از تخصص و تجربه مهندسین برق و مکانیک، در خصوص طراحی و مشاوره، تهیه و تدارک اقلام و اجرای"سیستمهای ارتینگ وحفاظت در برابر صاعقه و شوکهای ولتاژ"و " بخش مکانیک وایمنی  " برای بسیاری از پروژه های ملی در صنایع نفت و گاز، ایستگاههای مخابراتی،هواشناسی وسایت های راداری سازمانها و ارگانهای دولتی و نظامی، سایت های کامپیوتری و صنایع و کارخانجات و ...  خدماتی ارائه نموده است.

نمایندگی از کمپانی های معتبر جهانی

الف(تجهیزات سیستم ارتینگ و حفاظت در برابر صاعقه کمپانی  AIDITECاسپانیا

سازنده ارسترهای حفاظت کننده تجهیزات الکترونیکی مخابراتی، اطلاعاتی، تلفن، سیستم های کنترل و  اندازه گیری از مسیرهای تغذیه،ناشی از صاعقه، عملیات سوئیچینگ و حوادث سیستم های تغذیه. (Surge) در  مقابل فراتاخت ولتاژ RF  دیتا، سیگنال و...

سازنده انواع صاعقه گیر یونیزاسیون خازنی در مقابل صاعقه

محصولات تولید داخل توسط شرکت سپانیرو

 ۱- مواد کاهنده مقاومت خاک

استفاده از ماده کاهنده مقاومت خاک که دارای هدایت الکتریکی بالا بوده و باعث کاهش مقاومت خاک اطراف الکترود زمین می گردد در اطراف الکترود زمین یک محیط همگن و غیر خورنده ایجاد کرده و ضمن کاهش مقاومت اتصال به زمین، موجب افزایش طول  عمر و پایداری الکترود زمین و کاهش هزینه ها می گردد .

.

۲- میله صاعقه گیر و انواع پایه های آن از مس ، آهن گالوانیزه و یا استنلس استیل :

به منظور حفاظت جلد خارجی ساختمان ها از برخورد مستقیم صاعقه ، انواع میله های برق گیر و پایه های  اتصال مربوطه توسط شرکت سپانیرو تولید می گردد .

۳- میله ارت تمام مس :

۹۹ درصد که طی عملیات کششی ، سخت کاری و رولینگ شده و در اندازه هاو سایزهای مختلف / تهیه شده از مس درجه یک با خلوص ۹ موجود می باشد .

۴- انواع کلمپ ها و لوازم مورد مصرف در سیستم ارت :

به منظور اجرای شبکه ارت (زمین(و سیستم ارتینگ ، انواع اتصالات و کلمپ ها در مقاطع و سایزهای مختلف توسط شرکت اسپاک تولید می گردد .

۵- قالب گرافیتی و لوازم جانبی :

به منظور ایجاد انواع اتصالات بین هادیهای سیستم ارت در زیر خاک ، شرکت اسپاک قالب جوش آلومینوترمیک با کیفیت بسیا ر خوب را طراحی و تولید کرده است . مواد اولیه گرافیت از نوع بسیار مرغوب و از کشورآلمان تهیه می گردد .

۶- سدل :

به منظور ایجاد فاصله بین هادی های قفس فارادی با کف بام های عایق ، پایه های پلاستیکی فاصله دهنده ها دی ها ، توسط شرکت اسپاک طراحی و ساخته شده است .

۷- دریچه بازدید ارت:

حوضچه ارت با ابعاد مختلف  (بتونی، گالوانیزه،پلی اتیلن) با شینه و ترمینال مسی جهت تست و اندازه گیری مقدار مقاومت الکتریکی چاه ارت در حالت مستقل از سیستم ،مقاوم در برابر  ضربه و فشار ،مناسب جهت معابر ماشین رو،دارای منفذ تغذیه آب و مواد به درون چاه

سسیستمهای اعلام و اطفای حریق

شرکت سپانیرو ارائه دهنده خدمات مشاوره، طراحی، تامین و اجرای انواع سیستم های اعلام و اطفاء حریق با استاندارد های روز دنیا به منظور حفاظت از منابع ارزشمند و تأسیسات حیاتی کسب و کار شما با سابقه درخشان یکی از شرکت های پیشرو در زمینه سیستم های اعلام واطفاء حریق در کشور عزیزمان ایران است، ارائه راه حل های متنوع و متعدد در زمینه اطفا حریق با کاربردهای مختلف و متناسب با نیازها و شرایط محیطی محل کار شما تخصص ماست.

سیستمهای دوربین مداربسته

شرکت سپانیرو به عنوان یکی از فعال ترین شرکت های تامین کننده تجهیزات حفاظتی در ایران شناخته می شود. احتمام این شرکت بر عرضه تجهیزات با کیفیت با کمترین هزینه برای نمایندگان این شرکت است.

تجهیز، نصب و راه اندازی سیستم های حفاظتی-نظارتی : اجرای پروژه های مداربسته از گذشته از تخصص های اصلی این شرکت بوده است. این پروژه ها شامل اجرای کامل سیستم های حفاظتی و شبکهه های کامپیوتری می باشد.

مشاوره و کیفیت سنجی پروژه های مداربسته: 

ارائه خدمات مشاوره در زمینه اجرای پروژه های مداربسته با هدف افزایش کیفیت اجرا و تسهیل در عیب یابی سیستم های مداربسته صورت می گیرد.

ارائه خدمات تعمیر و نگهداری سیستم های حفاظتی: اولویت اصلی تارتن دژ در ارائه خدمات تعمیر نگهداری برای مشتریان خود شرکت است، اما در صورت بروز مشکلات امکان ارائه این خدمات را برای دیگر مشتریان این سیستم های نیز وجود دارد.

 

نوع : 
مسؤولیت محدود
شماره ثبت: 
۶۸۷
آدرس دفتر: 
تهران-کارگز شمالی-فرصت شیرازی-پلاک ۹۸-واحد ۱۵
تلفن: 
۰۲۱۶۶۱۳۴۳۹۴
۰۲۲۱۶۶۹۰۷۳۴۳
آدرس سایت: 
www.sepaniro.com
آدرس ایمیل: 
spn.niroo@gmail.com
فکس دفتر: 
۰۲۱۸۹۷۷۹۵۴۶
مدیر عامل: 
مهرداد محمدی
استان و شهر: 
Brands: 
برندها-فارسی: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.