رزنبرگ

شرکت Rosenberg در سال ۱۹۸۱ در شهر Künzelsau آلمان تأسیس گردید و فعالیت خود را در زمینه سیستم های تهویه مطبوع آغاز نمود و خیلی زود خود را به عنوان یکی از اصلی ترین تولیدکننده گان سیستم های جابجائی هوا (انواع فن و هواکش) و سیستم تهویه مطبوع ( انواع هواساز ، هیتر و تصفیه کننده  هوا) در جهان معرفی نمود.
تولید انحصاری کلیه قطعات مورد نیاز این صنعت از قبیل موتور ، فن ، سیستم های کنترلی و در نهایت ساخت یونیت کامل هواساز به مرکز برجسته هواساز و صنعت هواسازی مبدل شده است. این مهم با طراحی و تولید موتورهای گردان بیرونی کنترل شونده به انجام رسیده است . تولید تمام قطعات مورد نظر از قبیل موتورها ، فن و کنترل کننده ها و یونیت کامل هواساز شرکت رزنبرگ را به شرکتی مستقل مبدل کرده و راه را برای توسعه راه حل های تخصصی و سریع برای پاسخ گویی به مشتریانمان فراهم کرده است.
در سالهای اخیر تکنولوژی ساخت Jet Fan  بسیار سریع رشد نمود و باعث ایجاد استاندارد جدیدی در سیستم تهویه پارکینگها و تونلها در بریتانیا گردید و متعاقباً به صورت فراگیر در سایر کشورهای اروپایی مورد قبول قرار گرفت بطور همزمان شرکت رزنبرگ نسبت به تولید گسترش و ابداعات جدید در این زمینه مفتخر گردید و توانست سهم قابل توجهی از بازار Jet Fan را در اروپا و سایر کشورهای جهان بدست بیاورد و در حال حاضر با تولید و نصب تعداد قابل توجهی Jet Fan  پیشینه ای درخشان با استاندارد بالا را در اختیار دارد.
رزنبرگ دارای ۱۴۰۰ کارمند در سرتاسر جهان و به صورت رقابتی با شرکتهای مشابه به فعالیت خود ادامه میدهد. در ۲۰ سال گذشته گروه رزنبرگ ۷ کارخانه در کشورهای فرانسه ، ایتالیا ، مجارستان ، جمهوری چک و آلمان را تأسیس و به پایان رسانده است . علاوه بر این رزنبرگ نمایندگی های فروش متعددی در سرتاسر جهان دارد.
کل حجم معاملات گروه رزنبرگ در سراسر جهان در سال ۲۰۱۱ متجاوز از  ۱۵۰ میلیون یورو و بیش از ۶۵ میلیون یورو در آلمان می باشد.
مهمترین اقدامات توسعه ای با سرمایه گذاری در خارج از آلمان
- ۱۹۹۶ فروش تولیدات رزنبرگ در روسیه به وسیله دفاتر رزنبرگ در مسکو ، سنت پیترزبورگ و نو ویسبرک. روسیه بزرگترین بازار صادرات رزنبرگ محسوب می­شود.
 - ۱۹۹۸ توسعه تولی یونیتهای  هواسازی در مجارستان در مساحتی حدود ۱۰ هزارمتر مربع خصوصا" جهت عرضه به کشورهای اروپای شرقی.
- ۲۰۰۰ افتتاح خط تولید جدید یونیت های هواساز در ریسا (نزدیک درسدن).
- ۲۰۰۳ تأسیس گروه شرکت های رزنبرگ در ملبورن استرالیا ، شانگهای چین جهت فروش و مونتاژ تولیدات رزنبرگ.
- ۲۰۰۴ افتتاح مراکز نمایندگی رزنبرگ در دبی به نام VAE جهت تغذیه بازار کشورهای عربی و در کیف با نام رزنبرگ اوکراین جهت بازار اوکراین.

نوع : 
مسؤولیت محدود
نوع فعالیت: 
تاریخ ثبت: 
۱۳۸۷
آدرس دفتر: 
کیلومتر ۱۷ جاده مخصوص کرج -جاده اندیشه -شهرک زاگرس- کوچه روبه روی بتن غرب -پلاک۶
تلفن: 
۰۲۱-۴۶۸۸۳۲۲۴
آدرس سایت: 
www.rosenberg.ir
آدرس ایمیل: 
alikalashi@yahoo.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۴۶۸۸۳۲۲۴
مدیر عامل: 
آقای علی کلاشی
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.