دژپایپ صنعت

در راستای نیاز جامعه به صنعتی شدن و بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا گروه صنعتی دژ بر آن شده است تا با راه اندازی کارخانجات دژپایپ از جدیدترین صنعت روز دنیا در خصوص تولید لوله های کامپوزیت بهره جوید.
روش تولید لوله های دژپایپ بسیار متفاوت از سایر لوله های تلفیقی می باشد بطوریکه در لوله های ذکر شده همزمانی تلفیق پلیمر و چسب در اطراف آلومینیوم باعث می شود تا در مقابل ضربه های خارجی بسیار آسیب پذیر باشند. در حالیکه در روش تولید لوله های دژپایپ ،لایه داخلی به مثابه یک لوله مستقل بصورت مقاوم تولید شده و سپس لایه آلومینیومی اضافه می شود که این مسئله دقیقا با تکنولوژی پیشرفته در این صنعت مطابقت دارد.
از دیگر خصوصیات برجسته و متمایز لوله های تلفیقی دژپایپ ضریب مقاومت بالا و نوع جوش آلومینیوم می باشد و نیز PEX مصرفی کارخانه دژپایپ از معتبرترین شرکتهای خارجی تهیه شده و دارای گرید مخصوص برای آشامیدن و کاملا بهداشتی می باشد. در ضمن لوله های PERT جهت مصارف پنجگانه یاد شده قابل دسترسی می باشد.
دژپایپ(D.P) تولید انواع لوله های پنج لایه پکس، درزجوش، پکس- آلومینیوم- پکس(Pex-Al-Pex) و پی ئی آرتی(pert) را با آخرین تکنولوژی روز آلمان، آغاز نموده است.لذا ضمن معرفی محصولات، آمادگی خود را برای هرگونه همکاری به منظور مشاوره، طراحی و نصب لوله های ۵لایه در سیستم تامین آب آشامیدنی و گرمایشی و یا انتقال مواد شیمیایی در پروژه های مختلف : مسکونی، اداری و تجاری اعلام می‌نماید.

چرا pex ؟
پلی اتیلن مشبک(pex) در سال ۱۹۸۰ به آمریکا معرفی شد و هر ساله به غنی فن آوری آن افزوده شده است.
Pex یعنی اتصال عرضی میان زنجیره های پلیمری به گونه ای که ساختارهای خطی پلی اتیلن تبدیل به ساختار شبکه ای می‌شود و لذا پکس دارای استحکام و مقاومت بسیار بالاتری نسبت به پلی اتیلن های معمولی می باشد.
کلیه لوله ها، اتصالات و اجرای لوله کشی دژپایپ(D.P) تحت ضمانت ۵ ساله(بیمه و گارانتی) می‌باشد.

سوپرفیت
سوپرفیت، تحولی نوین در عرصه اتصالات سیستمهای لوله کشی چند لایه می‌باشد که توسط متخصصین مجرب شرکت دژپایپ صنعت به عنوان یک محصول داخلی معرفی گردیده است.
اتصالات مذکور به منظور بهره‌برداری از مزایای غیرقابل انکار سیستمهای لوله کشی چند لایه و حذف معایب ناشی از روشهای متداول اتصال این نوع لوله‌ها، تولید گردیده است.سوپرفیت محصولی است ملی، کیفی و اقتصادی که طراحی مواد اولیه(PPSU )، فرایند تولید و روشهای کاربرد آن، از ویژگیهای غیرقابل رقابت این محصول نسبت به محصولات و روشهای رایج دیگر می‌باشد.
 

نوع : 
سهامی خاص
آدرس دفتر: 
تهران -خیابان ولنجک- خیابان سیزدهم- نبش ساسان- پلاک ۳۳- واحد ۲۴
تلفن: 
۰۲۱-۲۲۱۷۳۲۳۲
آدرس کارخانه: 
ساوه-شهرک صنعتی کاوه- انتهای خیابان ۲۳-کارخانه دژ پایپ
تلفن کارخانه: 
۰۲۵۵-۲۳۴۵۳۶۰
آدرس سایت: 
www.dejpipe.com
آدرس ایمیل: 
info@dejpipe.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۲۲۱۷۳۲۳۲
مدیر عامل: 
آقای ابراهیم اکبری پور
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.