کانال - فلکسیبل

آرمافلکس

از سال ۱۳۸۵ مطالعات فراوانی در زمینه انواع کانال های هوا و لوله های صنعتی و یافتن برترین منابع جهانی این محصولات، با بهره گیری از بهترین نیروهای کارآمد و با تجربه و همچنین کسب نظریات مصرف کنندگان، بعمل آمد و متعاقب آن نام آرمافلکس انتخاب گردید. 

در حال حاضر آماده ایم با ارایه بهترین خدمات مشاوره، طراحی، تهیه و تامین و نصب انواع کانال های هوا، داکت های پارچه ای و بهداشتی، لوله های صنعتی و لوازم جانبی در خدمت مصرف کنندگان محترم اینگونه محصولات باشیم.

موسسه فنی شاهرخی

موسسه فنی شاهرخی، با هدف تولید انواع دریچه ها و دمپر های هوا به روش علمی و تغییر بازار سنتی تجهیزات کانال ، با مدیریت آقای حمید رضا شاهرخی تاسیس گردیده است. تلاشهای همه جانبه و شبانه روزی شخص مدیرعامل و کلیه شرکاء و پرسنل،‌این موسسه را از یک واحد کوچک تولیدی به بزرگترین دریچه سازی ایران، از نظر تعداد پرسنل، حجم سفارشات، پروژه های انجام شده، کادر فنی و تخصصی، و تجهیزات و امکانات تولید تبدیل نموده است.

کیان فن

گروه تولید‏ی صنعتی کیان فن، فعالیت خود را از سال ۱۳۶۱، با تولید هواکش های صنعتی آغاز و د‏ر پروژه های تکمیلی ابتد‏ا د‏ر سال ۱۳۷۲ برای اولین بار د‏ر کشور اقد‏ام به تولید کانال های انتقال هوا از جنس PVC نمود‏ه و د‏ر سال ۱۳۸۱ ضمن گسترش کارخانه، خط تولید کانال آلومینیوم را راه اند‏ازی و سپس د‏ر سال ۱۳۸۲ اقد‏ام به تولید کانال اسپیرال گالوانیزه، اتصالات و لوازم جانبی آن نمود. د‏رسال ۱۳۸۵ با توسعه خط تولید و به کارگیری ماشین آلات پیشرفته و فن آوری روز اروپا تحولی نوین د‏ر صنعت انتقال هوا ایجاد کرد‏ه و توانسته است کیفیت محصولات خود را د‏ر سطح استاند‏ارد های بین المللی ارتقا و ارائه نماید.

اشتراک در RSS - کانال - فلکسیبل