چیلر - چیلر تراکمی

Ashenatech

فضاهای محافظت شده Protect Area و اتاق های تمیز Clean room در صنایع مختلفی همچون صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع الکترونیک ، فناوری نانوتکنولوژی ، آزمایشگاه های پیشرفته و ... کاربرد فراوان و ضروری دارد. موسسین این گروه با دارا بودن سابقه ای ۱۵ ساله و تجربه در زمینه تخصصی مشاوره ، طراحی و اجرای اتاق تمیز در ایران بر آن شدند تا با تمرکز بر نیاز های جامعه صنعتی ایران و ساختار های  مدرن تشکیلاتی شرکت ها ، "گروه آشناتک" را ایجاد نماید.

سرد آوران نو اندیش

شرکت سرد آوران نواندیش در زمینه تولید و راه اندازی انواع چیلرهای صنعتی و سیستم های HVAC با نام تجاری SAN فعالیت می کند. 
شهرت این شرکت به سبب تولید با کیفیت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان و رسیدگی به پیشنهادات مشتریان و روابط صادقانه است که با مشتریان خود ایجاد نموده است.

تهران تهویه قشم

شرکت " تهویه تهران" از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین دستگاه­های تهویـــه مطبوع (HVAC) با ارائه طراحی و طیف وسیعی از برترین سیستم­های تهویه مطبوع، بازدید فنی، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش آغاز نموده است و شرکت " تهران تهویه قشم" در سال ۱۳۷۰ در جهت تکمیل زمینه فعالیت شرکت تهویه تهران تاسیس  گردید.

شرکت تهران تهویه قشم نماینده انحصاری شرکت Dunham-Bush و شرکت Kruger می باشد.

شرکت اطلس تهویه پارس

 
شرکت مهندسی اطلس تهویه پارس نماینده انحصاری محصولات تهویه سنگین آکس (AUX) در ایران با تجربه مدیریتی بیش از ۱۷سال در زمینه سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید با ارائه خدمات مشاوره، طراحی، بازدید فنی، فروش سیستمهای تهویه، نصب و راه اندازی و نگهداری و پشتیبانی پس از فروش و با ارائه طیف وسیعی از برترین سیستمهای تهویه مطبوع و تبرید در سال ۱۳۸۷ تأسیس شده تا با ارائه صنایع نوین در این صنعت پاسخگوی بسیاری از نیازمندیهای پروژه های کشور باشد.

گروه اطلس ساراوان

کارخانه تولیدی ساراوان فعالیت خود را به طور تخصصی در زمینه تولید دستگاههای تهویه مطبوع پس از سالها تلاش جهت جمع آوری اطلاعات و تجربه ، و رسیدن به برترین کیفیت تولید و کسب پروانه بهره برداری از وزارت صنایع استان تهران از سال ۱۳۷۹ به طور گسترده در کارخانه ای به مساحت ۲۰۰۰۰ متر مربع شروع نمود . 
این کارخانه جهت ساخت دستگاههای تهویه مطبوع ( HVAC ) برای پروژه های بزرگ صنایع پتروشیمی ، نیروگاهی ، صنعتی و تجاری با تخصصی ویژه مشغول به کار می باشد تا اینکه با ارائه دستگاههایی با بهترین و بالاترین کیفیت در پیشرفت جامعه خود نقشی مؤثر داشته باشد. 

آبران

شرکت آبران از سال ۱۳۷۴ فعالیت خود را برمبنای تولید برجهای خنک کن پی ریزی نمود که سابقه بیش از ۵۰۰۰ تن نصب در سراسر کشور را در کارنامه خود دارد. پس از آن در سال ۸۵ تولید انواع دستگاههای تهویه مطبوع را آغاز نمود. آبران تولیدکننده : برجهای خنک کن فایبرگلاس (مدارباز، مدار بسته و صنعتی) ـ چیلرتراکمی ـ انواع منابع آب و انبساط .سیستم تهویه مطبوع مرکزی از نوع تبخیر با وجود ظاهری ساده ، نکات و لایه های بسیار ظریفی دارد.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - چیلر - چیلر تراکمی