چیلر

شرکت توسعه مبنا بخار

شرکت توسعه مبنا بخار با بیش از ۲۰ سال تجربه در زمینه تاسیسات صنعتی با استفاده از نیروی جوان و متخصص در امر خدمات اجرائی تاسیسات ، مجموعه ای از زمینه ها فعالیت اجرائی و فروش خود را به اختصار معرفی می نماید:

 

مجموعه خدمات اجرائی:

هواگردان

 هواگردان طراح و سازنده دستگاه های  تهویه مطبوع ،جابجابی هوا ،فیلترینگ صنعتی و مبدل های حرارتی است که در فهرست تولیدات شرکت داده شده است . تولید دستگاه های سرمایشی - گرمایشی و جابجایی هوا بخشی از فعالیت این شرکت می باشد .  
 هواگردان از مدیران  و متخصصان ، شرکت شعله خاور سابق و  گداختیران تشکیل شد.

دیما سازه غرب

شرکت دیما سازه غرب در نظر دارد که با تکیه بر تجربه و سوابق و رزومه کاری خویش در زمینه تامین و اجرای تجهیزات تاسیساتی ساختمان از جمله چیلر - فن کوئل - پکیج یونیت - هیتر - پکیج دیواری - رادیاتور های آلومینیومی - رادیاتور های فولادی - برج های خنک کننده - آبسردکن های صنعتی - یخچال های صنعتی - لوله کشی های ۵ لایه - سیستم های گرماشی از کف و دیگر قبیل کارهای تاسیساتی و همچنین با دارا بودن کارخانه ای مجهز به دستگاه دو سر و ۴ سر cnc در زمینه تولید و مونتاژ درب و پنجره های UPVC با استفاده از پروفیل های VISTA BEST.WINTECH.ROTHOLAND.SYNDEJ و همچنین یراق آلات ترک و آلمان با ۲۰ سال گارانتی پروفیل و ۵ سال

Ashenatech

فضاهای محافظت شده Protect Area و اتاق های تمیز Clean room در صنایع مختلفی همچون صنایع دارویی و بهداشتی ، صنایع الکترونیک ، فناوری نانوتکنولوژی ، آزمایشگاه های پیشرفته و ... کاربرد فراوان و ضروری دارد. موسسین این گروه با دارا بودن سابقه ای ۱۵ ساله و تجربه در زمینه تخصصی مشاوره ، طراحی و اجرای اتاق تمیز در ایران بر آن شدند تا با تمرکز بر نیاز های جامعه صنعتی ایران و ساختار های  مدرن تشکیلاتی شرکت ها ، "گروه آشناتک" را ایجاد نماید.

سرد آوران نو اندیش

شرکت سرد آوران نواندیش در زمینه تولید و راه اندازی انواع چیلرهای صنعتی و سیستم های HVAC با نام تجاری SAN فعالیت می کند. 
شهرت این شرکت به سبب تولید با کیفیت، خدمات پس از فروش و پشتیبانی مشتریان و رسیدگی به پیشنهادات مشتریان و روابط صادقانه است که با مشتریان خود ایجاد نموده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - چیلر