مخزن

شرکت مهرافروز قرین

شرکت مهرافروز قرین از چهل سال پیش فعالیت خـود را در زمینه ساخــت قطعات نفت سوز و گاز سوز تحت پوشش وزارت صنایع آغاز نموده است، و از آنجا که همواره  سیاست مدیران این شرکت بر اساس برنامه ریزی های بلند مدت بوده است لذا در همین راستا توانسته کار خود را در زمینه بخاری گازسوز منطبق بر استاندارد ملی به تولید انبوه برساند، و با شناخت بیشتری از کاربرد انرژی در صنعت از جمله صنعت تاسیسات به تولید انبوه  انواع مختلف مبدل های حرارتی  استفاده شده

سولار صنعت بخار

شرکت سولار صنعت بخار با هدف طراحی، ساخت و نصب انواع دیگهای بخار، روغن داغ، آب داغ و مخازن تحت فشار و مبدلهای حرارتی، مخازن ذخیره (سقف ثابت، سقف شناور و دوجداره) و سازه های فلزی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی تأسیس گردید. مدیران این شرکت از نیروهای کارآزموده و با تجربیات طولانی نزدیک به ربع قرن در صنایع فوق تشکیل گردیده اند.

آبسان زلال

آب حیاتی‌ترین سرمایۀ زندگی و اصلی‌ترین عامل توسعه و نیاز بشری محسوب می‌گردد. امروزه با تحولات اجتماعی و اگاهی‌های عمومی، مقولۀ کیفیت آب از یک موضوع تخصصی فراتر رفته و حساسیت‌های اجتماعی نسبت به کیفیت آب و توجه بیشتر به جنبه های ظاهری و زیباشناختی آن، موضوع کیفیت آب را به عنوان یکی از مهم ترین معیارها آن قرار داده است. همچنین افزایش تدریجی بار آلودگی ها وتغییر ماهیت آلاینده های منابع آب و دور شدن منابع تأمین از نقاط مصرف و گستردگی خطوط انتقال و شبکه های توزیع آب ، کاهش تدریجی کیفیت آب و نیاز به تصفیه آن را در پی داشته است.

صنعتی ماهیار(ماه نیرو)

شرکت سهامی خاص صنعتی ماهیار در سال ١٣٣۶، با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاسیس گردید.
الف- بخش تولید نیرو:
تولید نیرو قدیمی ترین شاخه فعالیت شرکت ماهیار است. نیروگاه های دیزلی که تجهیزات آنها توسط این شرکت تأمین و نصب گردیده به بیش از هفتاد واحد می رسد. نیروگاههای مزبور با جمع ظرفیت حدود ۷۰۰ مگاوات شامل حدود ۲۵۰ واحد دیزل سنگین مرلیس و بلاکستون با ظرفیت های ۱۵۰۰ الی ۵۰۰۰ کیلووات در اقصی نقاط کشور پراکنده و مشغول به کارند. این شرکت از جهت ظرفیت نصب شده و تحت بهره برداری نیروگاه های دیزلی احداث شده در کشور حائز رتبه اول است.

ساحل صنعت

شرکت ساحل صنعت آمل مشاور ، طراح و تولید کننده  انواع بویلر های بخار ، آب داغ ، آب گرم و مخازن تحت فشار ، دی اریتور ، سختی گیر و فیلتر شنی ، منابع کوئل دار و دو جداره در سال ۱۳۷۰ فعالیت خود را آغاز نموده و پس از ۲ دهه تلاش مهندسین و متخصصین ، این شرکت توانست در سال ۱۳۸۶ کاربرد علامت استاندارد را اخذ نماید. ساحل صنعت آمل جلب رضایت مشتری ، بهینه سازی مستمر در فرآیند های مربوط به تولید و ارتقای کیفیت محصولات و حفظ محیط زیست و کاهش قیمت تمام شده آن را سرلوحه کار خویش قرار داده است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - مخزن