فن و هواکش

پارس دانش سپاهان

شرکت پارس دانش سپاهان اصفهان (سهامی خاص) فعالیت خو را بطور رسمی از سال ۱۳۷۳ آغاز نموده است. طراحی و اجرای پروژه های صنعت برق و مکانیک از فعالیتهای اصلی این شرکت میباشد و تاکنون پروژه های زیادی را در این دو بخش اجرا و به پایان رسانده است.

هواگردان

 هواگردان طراح و سازنده دستگاه های  تهویه مطبوع ،جابجابی هوا ،فیلترینگ صنعتی و مبدل های حرارتی است که در فهرست تولیدات شرکت داده شده است . تولید دستگاه های سرمایشی - گرمایشی و جابجایی هوا بخشی از فعالیت این شرکت می باشد .  
 هواگردان از مدیران  و متخصصان ، شرکت شعله خاور سابق و  گداختیران تشکیل شد.

شرکت تهویه تاسیسات مکش و دهش ( ایران فن )

این شرکت با مدیریت علیرضا سلیمان زاده ، (مدیر و سهامدار شرکت تولیدی و صنعتی ایران فان سابق) و با پشتوانه ربع قرن حضور فعال در این صنعت و استفاده از تجارب ارزنده پدر ( مرحوم مصطفی سلیمان زاده ) ، بنیانگذار تهویه صنعتی در ایران ،از سال ۱۳۴۲ فعالیت خود را با نام تجاری: شرکت تولیدی و صنعتی ایران فان آغاز نموده ، و در حال حاضر با همکاری کادری مجرب ، فعالیت خود را با نام تجاری تهویه ، تاسیسات مکش و دهش ، به شماره ثبت تجاری ۳۰۴۸۷۵ ، و ثبت لوگو و نام خود به شماره ۱۸۷۰۳۵ ادامه و در این راستا با توجه به احداث ، توسعه و تجهیز کارخانجات و صنایع مختلف ، ساختمان و برج های بلند مرتبه مسکونی / اداری و تجار

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - فن و هواکش