دیگ

صنایع حرارتی برودتی اسفاران صنعت

مشاوره هدف دار کیفیت ماندگار خدمات استوار مشتری پایدار

-زمینه فعالیت

فروشنده و تولید کننده دیگ بخار، هیتر صنعتی، دیگ های آب گرم و...

توضیحات

طراحی و تولید دیگ های بخار، روغن داغ، آبگرم و مخازن تحت فشار،سختی گیر و رسوب زدا ،لوله و اتصالات مخزن

- طراح،سازنده و ارائه دهنده انواع خط تولید چیپس،فرنچ فرایز،تخمه،خشکبار و رب گوجه فرنگی جهت مشاوره و خرید با شماره های درج شده تماس حاصل فرمایید

- طراج و تولید کننده و فروشنده انواع دستگاه های کارواش نانو بخار صنعتی تمام اتوماتیک جهت مجتمع های مسکونی تجاری و مراکز دولتی(بیمارستان ها،ارگان های دولتی،رستوران ها و...)

 

 

سولار صنعت بخار

شرکت سولار صنعت بخار با هدف طراحی، ساخت و نصب انواع دیگهای بخار، روغن داغ، آب داغ و مخازن تحت فشار و مبدلهای حرارتی، مخازن ذخیره (سقف ثابت، سقف شناور و دوجداره) و سازه های فلزی در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی و نیروگاهی تأسیس گردید. مدیران این شرکت از نیروهای کارآزموده و با تجربیات طولانی نزدیک به ربع قرن در صنایع فوق تشکیل گردیده اند.

تهویه نیا

افتخار داریم به پشتوانۀ بیش از ۴ دهه فعالیت مستمر در زمینه تهویه مطبوع، و عرضه بهترین برندهای معتبر جهانی نقشی سازنده و ثمر بخش در جهت ارتقاء کیفیت این صنعت ایفا نماییم.
شهرت شرکت سازنده، کیفیت، بهره گیری از فناوری های نوین، بازدهی بالا، بهینه سازی مصرف انرژی، حفظ محیط زیست و هوشمند بودن تاسیسات، معیار انتخاب و گردآوری محصولات توسط این مجموعه است. در حال حاضر تجمیع هفت ستاره جهانی با نام های اجنرال، گری، هیتاچی، کوکن، یونیفلر، ویزمن و یازاکی، تاییدی بر این اظهارات است.

صفحه‌ها

اشتراک در RSS - دیگ