الکتروپمپ

گروه صنعتی هیدروپارس کیمیا

شرکت هیدرو پارس کیمیا، با اتکا بر سرمایه های اصلی خود یعنی پرسنل متعهد، متخصص و ایده پرداز، امید آن را دارد با برنامه ریزی های استراتژیک و بلند مدت و تفکری متفاوت، خود را به عنوان یکی از فعال ترین قطب های صنعت آب و فاضلاب کشور معرفی نماید. در این راستا با ایجاد و گسترش گروهی توانمند، پیشرو و پویا در حوزه آب و فاضلاب تلاش می نماید تا با عملی ساختن ایده ها و نوآوری های خود و فعالیت در کلیه زمینه های مرتبط با آب و فاضلاب از قبیل ساخت تجهیزات، تولید و تامین مواد شیمیایی، سیستم های کنترل صنعتی، مشاوره و طراحی سیستم های تصفیه آب و فاضلاب، شما را به یک تجربه کاری موفق دعوت نماید.

دیزل ساز

 

گروه صنعتی دیزل‌ساز مفتخر است در آستانه‌ی چهارمین دهه از فعالیت‌های خود، هم‌راستا با گسترش فعالیت‌های صنعتی و تجاری در زمینه‌های آب‌رسانی، کشاورزی، برق قدرت، ساخت و ساز ساختمانی و صنایع وابسته به آن سایت دیزل ساز را بهره‌برداری نماید. این سایت تلاش دارد ضمن ایجاد دسترسی به تمام خدمات و محصولات ما، به مرور به مرجع کاملی در ضمینه کاتالوگ‌های فنی و منابع علمی مرتبط با محصولات تبدیل گردد. 

پمپ مایه

اولین تولید کننده پمپهای با کالیت و استنلس استیل (به صورت کاس) درایران، ۳۰ سال سابقه و تحقیق و کارشناسی در امر تولید انواع پمپ های مواد غذایی و شیمیایی را جزء افتخارات خود دانسته و به آن مباهات می کند.
کلیه طراحی و فن آوری پمپ ها توسط متخصصین این واحد تولیدی انجام و تمام قطعات آنها در داخل کشور و توسط این واحد تولیدی بدون کوچکترین وابستگی و اقتباس محاسبه و تولید می گردد. 
" ما فراتر از بازارهای داخلی به بازارهای سطح جهانی می اندیشیم "
این شعار متخصصین و کارشناسان شرکت در تمام ادوار میباشد.
   
تولیدات شرکت پمپ مایه شامل:   

صنایع الکترو پمپ رایان

ین شرکت از سال ۱۳۶۲ فعالیت خود را در راستای تولید انواع الکتروپمپهای شناور مناسب برای چاههای عمیق،نیمه عمیق و همچنین کار در محیط دریا با در نظر گرفتن استانداردهای لازم و شرایط اقلیمی متفاوت دربخشهای کشاورزی،صنعتی و خدماتی آغاز نمود.

بامداد صنایع نوین

با ما در قلب صنعت باشید.

شرکت بامداد صنایع نوین نامی آشنا در صنعت کشور، با بهره گیری کارشناسان مجرب، با هدف عرضه محصولات اصلی و بر پایه اصل مشتری مداری در سال ۱۳۸۵ تاسیس گردید. کسب نمایندگی انحصاری از شرکتهای معتبر دنیا و ایجاد شبکه گسترده نمایندگی در سراسر کشور جهت مشاوره و تامین به موقع محصولات و لوازم یدکی اصلی و همچنین ارائه خدمات بعد از فروش برای مصرف کنندگان محترم نشان از تعهد ما نسبت به خدمت رسانی صحیح و حرفه ای به بخشهای مختلف صنعت کشور است. با ما در قلب صنعت باشید، تا آخرین گام همراه شما خواهیم بود. ماموریت خدمت به مشتریان به صورت حرفه ای و قابل اعتماد. انجام کسب و کار اخلاقی و صادقانه.

دمنده

شرکت دمنده (سهامی خاص) به مدیریت آقای احمد بستانچی از سال ۱۳۴۶ فعالیت خود را در قالب شخصیت حقیقی آغاز نمود و در سال ۱۳۶۳به صورت شخصیت حقوقی به ثبت رسید. این شرکت یکی از پیشگامان صنعت تولید انواع الکتروموتور و فن های سرمایشی و گرمایشی در ایران می باشد که هم اکنون با تنوع بیش از ۱۳۰ مدل فن (خانگی، صنعتی و تاسیساتی) پیشتاز در این صنعت بوده و تمامی محصولات خود را تحت نظارت کارشناسان متخصص و مجرب طراحی و تولید می کند و ایمنی محصولات خود را با نشان اســــتاندارد ایمنی از موســسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران تضمین می نماید

اشتراک در RSS - الکتروپمپ