تهویه تهران

شرکت " تهویه تهران" از سال ۱۳۶۱ فعالیت خود را در زمینه تولید و تامین دستگاه­های تهویـــه مطبوع (HVAC) با ارائه طراحی و طیف وسیعی از برترین سیستم­های تهویه مطبوع، بازدید فنی، نصب و راه اندازی و خدمات پس از فروش آغاز نموده است و شرکت " تهران تهویه قشم" در سال ۱۳۷۰ در جهت تکمیل زمینه فعالیت شرکت تهویه تهران تاسیس  گردید.

شرکت تهران تهویه قشم نماینده انحصاری شرکت Dunham-Bush و شرکت Kruger می باشد.

شرکت Dunham-Bush در سال ۱۸۹۴ در آمریکا تأسیس شد و جزء شرکت­های مادر در زمینه تهویه و تبرید می­باشد. این برند معتبر و شناخته شده جهانی در زمینه طراحی بسیاری از سیستم های نوین تهویه از جمله چیلرتراکمی با کمپرسور اسکرو، مخترع و پیشرو بوده است.

 شرکــت Kruger عـضـو شرکــت Solar & PalauVentilationGroup  اسپـانیـا در سال ۱۹۸۵ در سنگاپور تاسیس شد. در حال حاضر Kruge دارای ۱۶ مرکز تجاری در آسیـا بوده و در زمینـه تهویـه ساختمان های مسکونی و تجاری، کـاربـردهای صنعتی و زیـر سـازه ای یـک تامین کننده پیـشرو می باشد. این شرکت با کسـب گواهی نامه AMCA در میـزان هـوادهی و راندمان و ارتقاء سطح این گواهی­نامه بین المللی در مـیـزان صدا  و ارتعاش، در سـوق دادن صنـعت فـن سازی به سـوی وضعیتی ایده آل در سراسر جهان سودمند واقع شده است.  

 شرکت تهویه تهران و تهران تهویه قشم با تکیه بر شناخت صنعت و تکنولوژی روز دنیا و با بهره گیری از سوابق ارزشمند مؤسسین شرکت به صورت یک مجموعه در راستای تامین کلیه تجهیزات تهویه مطبوع جهت پروژه های عمرانی، صنعتی، مسکونی و تجاری با افتخار و سربلندی فعالیت داشته و خواهد داشت.

 کارخانه تهویه تهران در منطقه صنعتی کمرد بنا شده است و در حال حاضر در ردیف بزرگترین تولیدکنندگان سیستمهای تهویه مطبوع در ایران قرار دارد. شرکت تهران تهویه قشم در منطقه آزاد قشم تأسیس گردیده است.

نوع : 
سهامی خاص
تاریخ ثبت: 
۱۳۶۱
آدرس دفتر: 
تهران - خیابان آفریقا - بالاتر از تقاطع جهان کودک - کوچه کیش - پلاک ۴۸ - طبقه همکف
تلفن: 
۰۲۱-۸۸۷۹۵۰۵۵
آدرس سایت: 
www.tactehran.com
آدرس ایمیل: 
tac@tactehran.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۸۸۷۷۴۰۱۱
مدیر عامل: 
خانم نقاشیان
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.