تهویه ایرانیان

شرکت تهویه ایرانیان
شعار شرکت: 
کیفیت، دوستدار محیط زیست، آرامش و آسایش

شرکت تهویه ایرانیان (سهامی خاص) به عنوان تولید کننده و وارد کننده کلیه سیستم های تهویه مطبوع سرمایشی و گرمایشی در زمینه تولیدات خانگی، اداری و صنعتی می باشد.این شرکت با در اختیار داشتن محصولات برند های معتبر جهان و با همکاری شرکت های معتبر توانسته رضایت مشتریان خود را به نحو احسن فراهم آورد.این شرکت سعی نموده با طراحی و ساخت دستگاه ها طبق استانداردهای تهویه و تبرید و استفاده از مرغوبترین متریال مصرفی طبق اطلاعات فنی اولیه، علاوه برپیشبرد اهداف بلند مدت شرکت، گامی در جهت رشد و توسعه شرکت بردارد.

تفکر و اندیشه مجموعه تهویه ایرانیان بر پایه ارائه بهترین و آخرین فناوری های روز دنیا شکل گرفته است. در همین راستا با استفاده از جوان های نخبه و خلاق قدم درعرصه بخش تهویه مطبوع کشور گذاشته تا بتواند با تمام انرژی و خلاقیتی که درمجموعه خود دارد تمام ضعف های گذشته و سنتی حاکم بر بخش تهویه مطبوع را برطرف کند و تا سالیان متمادی آرامش و آسایش را به شما عرضه بنماید. در این خصوص با راهنمایی تمام بزرگان و پیشکسوتان این عرصه سعی در ارائه خدمات و محصولات برتر جهانی را در سرتاسر کشور عزیزمان دارد. هدف ما استفاده از تمام تجربیات پیشکسوتان و صاحب نظران در قالب تفکر و نیروی نهفته نیروی جوان و خلاق این مرز و بوم است. شرکت تهویه ایرانیان نماینده رسمی محصولات تهویه مطبوع ماکسا ایتالیا(maxa italy)،هوم سرنیتی آمریکا (homeserenity usa)می باشد.

این مجموعه با در نظر گرفتن شرایط اقلیمی در کشور اقدام به طراحی و ساخت محصولات ویژه نموده که قابلیت انطباق با شرایط محیطی مختلف را به همراه دارد که اکنون وارد بازار عرضه شده و مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.

گروه مشاورین این شرکت پس از بررسی دقیق سفارشات، مبنای محاسبات طراحی خود را بر اساس تجربه بالا و همچنین سیستم های پیشرفته نرم افزاری قرار داده و با ارائه Data Sheet فنی، زمینه لازم را جهت انتخاب محصولات، طراحی تولید، نحوه راه اندازی و اجرای پروژه ها آماده می نماید.

اهم محصولات این شرکت عبارتند از: چیلرتراکمی (از نوع آب خنک و هوا خنک)، مینی چیلر، برج خنک کننده، فن کویل های دیواری و سقفی، داکت اسپلیت، پکیج یونیت، هواساز، ایرواشر خانگی، ایرواشر صنعتی ،یونیت هیتر، بویلرهای مرکزی هوشمند،پکیج،کندانسور، اواپراتور، کندانسینگ یونیت، داکت فن کویل و سردخانه.

همچنین این شرکت قابلیت طراحی خاص دستگاه ها را با توجه به محدودیت محل استقرار و جانمایی آنها خواهد داشت.

شرکت مهندسی تهویه ایرانیان مجهز به تیم طراحی مستقر در دفتر مرکزی بوده و مهندسین این شرکت بعد از دریافت اطلاعات فنی اولیه با استفاده از نرم افزار های تخصصی نسبت به طراحی مدل کمپرسور، فن، قدرت الکتروموتور، دمای طراحی داخل، کویل Dx، کویل گرمایی، کویل کندانسور و… اقدام مینماید.

نوع : 
سهامی خاص
آدرس دفتر: 
اصفهان، چهارباغ بالا، کوی هدایت
تلفن: 
۰۳۱۳۶۶۶۰۸۰۱
آدرس سایت: 
www.havcoiran.ir
آدرس ایمیل: 
info@havcoiran.ir
havcoiran@gmail.com
مدیر عامل: 
امید کنعانی
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.