تبادل سازان تهران

شرکت تبادل سازان تهران فعالیت خود را در زمینه مشاوره،طراحی ،تولید و نصب سیستم های برودتی از سال ۱۳۷۴ آغاز نمود. این شرکت علاوه بر طراحی مطابق با اخرین استانداردهای صنعت ، تجهیزات مختلف از جمله انواع اواپراتور ، انواع کندانسور، مخازن تحت فشار، انواع مبدلهای حرارتی و سایر تجهیزات برودتی را تولید و ارایه می نماید.
گستردگی و کاربرد روزافزون سیستم تبرید و به ویژه تبرید صنعتی در جهان امروز و استفاده آن را در صنایع مختلف همچون صنایع غذایی، از نگهداری محصولات کشاورزی و مواد غذایی نیمه آماده تا خطوط تولید کشتارگاه های صنعتی توسط انواع فرآیندهای سرمایش و انجماد کند و سریع و نیز علوم پزشکی، صنایع ساختمانی و صنایع عظیم نفت و گاز و پتروشیمی برای تبخیر و تقطیر و جدا سازی و بسیاری زمینه های دیگر، همگی روشنگر اهمیت این صنعت در جهان امروز است.
در این راستا شرکت تبادل سازان تهران طی سال ها فعالیت مستمر در این صنعت سعی بر آن داشته است تا با بکارگیری دانش فنی روز جهان و اعمال آن در تحقیقات و محاسبات و همچنین تولید و نصب و راه اندازی تجهیزات لازم گامی موثر و رو به جلو در تحقق اهداف و ایده آل های این صنعت در کشور بردارد. نتیجه این سیاست انجام پروژه های متعدد ملی و بین المللی در زمینه مشاوره، مطالعات اولیه، تولید تجهیزات و نصب و راه اندازی، سیستم های گوناگون تبرید صنعتی از قبیل سردخانه های زیرصفر و بالای صفر سردخانه کشتارگاه ها، کارخانجات یخسازی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، آیس بانک، صنایع لبنی و صنایع غذایی و ... بوده است، که با انجام بیش از ۴۰۰ پروژه داخلی و ۶۰ پروژه بین المللی و داشتن آمار شاخص ۳.۰۹ پروژه در ماه در زمره برترین شرکت های این صنعت در ایران قرار گرفته است.
شرکت تبادل سازان تهران به عنوان تنها شرکت غیرنفتی دارنده گواهینامه TS-۲۹۰۰۱ در کشور مفتخر است که کلیه مشاوره های خود را به کارفرمایان محترم به طور رایگان ارائه دهد.
همچنین شرکت تبادل سازان تهران دارای روابط بسیار وسیع علمی و تجاری با بسیاری از شرکت ها و موسسات معتبر جهانی می باشد که از جمله آنها می توان به:
۱- معتبرترین شرکت های بین المللی تولید کننده کمپرسورهای آمونیاکی و بهترین 
تولیدکنندگان شیرآلات و کنترل های آمونیاکی و تجهیزات صنعتی در جهان از جمله
(EBM, ROSENBERG, GRASSO, HOWDEN, DANFOSS, DEBICA) و ... .
۲- سازمان معتبر جهانی بازرسی IMQ
۳- عضویت در موسساتی چون IIR فرانسه، ASHRAE امریکا، ISHRAI ایران، انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران (S.I.P.E.M)، دفتر امور سازندگان پیمانکاران و مشاوران سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و انجمن صنعت تاسیسات و همچنین انجمن صنعت ساختمان کشور.
۴- صادرات محصولات صنعتی تبریدی همچون تجهیزات کارخانه یخسازی و سردخانه به کشورهای انگلیس، آلمان، کشورهای عربی منطقه و آفریقا.
لازم به ذکر است بطور متوسط ۳۵.۲۶% کل پروژه های این شرکت سفارش مجدد کارفرمایان محترم بوده است که این امر بیانگر کیفیت کار و رضایت ایشان در انجام پروژه های قبلی است. در ضمن کلیه محصولات و تجهیزات شرکت تبادل سازان تهران دارای یکسال گارانتی و ۱۵ سال خدمات پس از فروش می باشند.
کارشناسان خدمات پس از فروش این شرکت حد اکثر ظرف حداکثر ۴۸ ساعت در دورترین نقاط کشور آماده ارائه خدمات می باشند.
بدین لحاظ است که طبق آمار قابل ارائه محصولات تولیدی هیچ شرکتی در ایران امکان رقابت با شرکت تبادل سازان تهران را ندارد. از دیگر توانایی های این شرکت قابلیت ارائه کلیه خدمات جهت عایقکاری با ساندویچ پانل، درب سردخانه، اتاق های تمیز، کانکس های ثابت و متحرک و خانه های پیش ساخته از طریق شرکت زیرمجموعه خود است و آمادگی ارائه کلیه خدمات از قبیل مشاوره، طراحی، ساخت و نصب موارد مذکور را دارد.

نوع : 
سهامی خاص
شماره ثبت: 
۱۱۲۴۱۱
تاریخ ثبت: 
۱۳۷۴
آدرس دفتر: 
تهران - میدان آرژانتین- بلوار آفریقا- روبروی ساختمان راه آهن-بن بست حکمت- پلاک ۲- طبقه اول
تلفن: 
۰۲۱-۸۸۷۹۲۸۱۵-۱۶
۰۲۱-۸۸۸۸۸۵۷۰
۰۲۱-۸۸۶۴۰۲۳۰-۲
آدرس کارخانه: 
تهران- اتوبان تهران /قم- بعد از ورودی فرودگاه امام- شهرک صنعتی شمس آباد- بلوار بهارستان(طرح توسعه)بلوار آزادی-نبش خیابان آزادی ششم
تلفن کارخانه: 
۲-۵۶۲۳۵۹۴۰
آدرس سایت: 
www.tabadolsazan-co.com
آدرس ایمیل: 
tstiran@gmai.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۸۸۸۸۸۵۶۹
مدیر عامل: 
آقای حمید بخشی
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.