ایتال موتورز

 
شرکت پنوماتیک با موضوع ماشین آلات صنعتی و کشاورزی و با هدف تجیهز و ارتقاء صنایع کشور در سال ۱۳۵۱ شمسی در اداره ثبت شرکتهای تهران ثبت و تاسیس گردید.
با گذشت زمان و گسترش فعالیتهای صنعتی داخل و نیاز روز افزون واحدهای صنعتی به انتقال صنایع و تکنولوژی کشورهای اروپایی برآن شدیم تا واردات محصولات صنعتی را به صورت Private Lable انجام دهیم که برند برگزیده " ایتال موتورز گروپ " بود.
در اوایل دهه ۸۰ شمسی طی مذاکرات به عمل آمده با شرکت معظم ایتالیایی Soga Energy Team ابتدا الکتروموتورهای تولیدی این شرکت تحت نام ITAL MOTORS group ازقدرت ۰.۱۲ تا ۳۷ کیلووات را در معرض فروش قرار دادیم که با توجه به مصرف کم و راندمان بالای آنها به نسبت محصولات دیگر، با استقبال کم نظیر اهالی صنعت و فروشندگان سراسر کشور روبرو شد.
به تدریج با گسترش پهنه فعالیت و معرفی برند " ایتال موتورز گروپ " در نمایشگاههای بین المللی تهران و سایر استانها علی الخصوص اصفهان ، شیراز، مشهد ، تبریز و حتی چابهار ، لرستان و سنندج در اواسط دهه ۸۰ از فعالیت خود اقدام به واردات آلترناتور (ژنراتور) از همان شرکت ایتالیایی از قدرت ۳۰ تا ۲۶۰۰ کاوا نمود که باز هم مورد استقبال همکاران و صنایع مختلف قرار گرفت و همواره امید داریم تا به یاری حق و اعتماد شما بتوانیم ، در جهت بهبود کیفی و کمی صنایع کشور گامی هرچند کوچک برداریم.
"محصولات این شرکت شامل گروههای زیر می باشد :
* الکتروموتور تکفاز و سه فاز
الکترو موتورهای ۷۰۰ ،۹۰۰ ، ۱۴۰۰ و ۳۰۰۰ دور با مصرف انرژی کم جزء معدود الکتروموتورهای موجود در ایران می باشد که موفق به دریافت گواهینامه carbon trust شده است.لازم به ذکر است این الکتروموتورها در مقایسه با موتورهای مشابه ، دارای مصرف برق کمتر و راندمان بالا می باشند که این موضوع در درازمدت باعث سودآوری در صنایع مختلف می شود.
از دیگر الکتروموتورها می توان به مدل تخت flat که جهت برشکاری در صنایع چوب و سنگ بری ها استفاده بسیار دارد و نصب و کار با آن بسیار آسان و ایمن می باشد.

از دیگر مدلهای موجود می توان به الکتروموتورهای شافت بلند ، کلاچ دار ، رله ، ترمزدار ، هالوشافت و ضد انفجار EX با درجه حفاظت T۳ اشاره کرد.
مطلب مهم دیگر اینکه در بعضی قدرتها سازنده اقدام به ساخت بدنه در اندازه فریمهای مختلف نموده تا در مواقعی که محدودیت فضا وجود دارد به راحتی بتوان الکترو موتور را در درون یک دستگاه طراحی کرد.

* ژنراتور و دیزل ژنراتور
ژنراتورهای این شرکت از ۳۰ تا ۲۶۰۰ kva می باشد ،که طبق سفارش مشتریان با موتورهای مختلف از قبیل پرکینز، ولو ، کامینز ، دویتس ایویکو و ... می توان کوپل نمود این دستگاه ها به لحاظ کیفیت بسیار بالا و دارای آخرین استانداردهای اروپا می باشند.
کلیه دستگاهها دارای یکسال یا ۱۰۰۰ ساعت گارانتی (هر کدام زودتر فرا رسد) و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشد.

نوع : 
مسؤولیت محدود
نوع فعالیت: 
حوزه فعالیت: 
آدرس دفتر: 
تهران- خیابان سعدی جنوبی- پلاک ۲۸۸
تلفن: 
۰۲۱-۳۳۹۷۹۶۱۷
۰۲۱-۳۳۹۷۹۶۱۰
آدرس سایت: 
www.ital-motors.com
آدرس ایمیل: 
info@ital-motors.com
فکس دفتر: 
۰۲۱-۳۳۹۷۹۶۱۹
مدیر عامل: 
آقای سید باقر داور پناه
استان و شهر: 

 

 

برای ویرایش اطلاعات این شرکت/فروشگاه تاسیساتی لطفا اقدامات زیر را انجام دهید:

  1. پس از عضویت در سایت تاسیسات آنلاین، از منوی کاربران افزودن محتوا و سپس افزودن شرکت را انتخاب کنید.
  2. مشخصات را وارد کنید و دکمه ذخیره را فشار دهید.
  3. از قسمت تماس با ما نام شرکت را اطلاع دهید.
  4. پس از بررسی صحت اطلاعات، مشخصات جدید جایگزین خواهد شد.
  5. پس از جایگزینی می توانید با ورود به سایت در هر زمان اطلاعات را تصحیح نمایید.
  6. امکانات متنوعی در ناحیه کاربری دردسترس شما خواهد بود.